Kelionė į Graikiją su poilsiu prie Egėjo jūros (11d) (kelionės vadovė Laima) IŠPARDUOTA

Graikija – labai graži šalis, viliojanti įspūdingais turistiniais objektais, nuostabiu kraštovaizdžiu bei virtuve, kuri įtinka net patiems didžiausiems gurmanams. Ne paslaptis, kad sezonas trunka nuo balandžio iki spalio, tad tie, kurie mėgstate karštį, neapsiriksite į Graikiją nuvykę vasaros mėnesiais, o jei kaitra nėra geriausia Jūsų draugė – tuomet geriau vykti gegužę, rugsėjį ar spalį.
Kelionė į Graikiją su poilsiu prie Egėjo jūros ( įskaičiuotos 6 vakarienės  Graikijos kurorte)
24 birželio - 4 liepos
689 €
689 €
Kaina asmeniui
Kelionė į Graikiją su poilsiu prie Egėjo jūros 2023.06.24 - 2023.07.04 d.
kelionės trukmė 11 d / 10 n 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose/ triviečiuose kambariuose su įskaičiuotomis 6 vakarienėmis kurorte

Kelionės data : 2023 m. birželio 24  – liepos 04  d (11 d/10 n)

Išvykimo laikai ir vietos:

00.30 val Išvykimas iš Klaipėdos (nuo PC „Akropolis“)  iš Dubysos g. pusės.

00.45 val iš Gargždų, autobusų stoties.

01.40 val iš Kryžkalnio Orlen degalinės (kryptis Klaipėda – Kaunas)

Galimas pervežimas iš Šiaulių ir Kelmės, jeigu susirenka ne mažiau kaip 10 keliautojų.

1 diena. Kelionė Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais su trumpais sustojimais kas 2-4 valandos. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į Serbijos sostinę Belgradą. Belgradas, Serbijos sostinė ir didžiausias miestas, ne visada buvo toks gražus miestas, koks jis yra šiandien. Belgradas, esantis Dunojaus ir Sava upių santakoje, turi pragaištingą praeitį: jis išgyveno per 115 karų ir degė 44 kartus. Šiandien miestas yra  taikus, rengia daugybę renginių, pradedant nuo knygų mugių iki muzikos, filmų ir alaus festivalių. Belgrado tvirtovė yra garsiausia miesto istorinė vieta su muziejais ir bažnyčiomis.

Ekskursija Belgrade pėsčiomis: Šv.Savos cerkvė – monumentaliausias Belgrado pastatas ir didžiausia ortodoksų šventykla Balkanuose, skirta pagrindiniam Serbijos šventajam ir globėjui. Senamiestis, kuriame išlikusi XIXa. Belgrado atmosfera: Serbijos Parlamento rūmai ir miesto Rotušė, centrinė Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir Nacionaliniu muziejumi, Kalemegdano parkas, išsaugojęs skirtingų laikotarpių tvirtovės liekanas, puiki Dunojaus ir Savos upių santakos panorama. Pasivakščiojimas kunigaikščio Michailo gatvėje, pagrindinėje miesto pėsčiųjų alėjoje, kuri nuo 1979m. Serbijos Respublikos yra saugoma kaip unikaliausia ir seniausia bei reikšmingiausia kultūrinė miesto aplinka. Įspūdingi XIXa. pastatai, kuriuose įsikūrę daugybė knygynų, galerijų, kavinių ir įvairiausių parduotuvėlių. Kelionė per Serbiją. Nakvynė viešbutyje.