Karštas Hercogų šokoladas ir tarptautinis ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Vilniaus,Vievio, Elektrėnų, Kauno)

Jelgavos Pašto saloje vyks jau 22-asis tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, suburiantis minias žmonių, norinčių pasigrožėti šedevrais iš ledo. Kiekvienais metais festivalis suburia daugiau nei 30 profesionalių skulptorių ir menininkų iš viso pasaulio. Šių metų festivalio tema – SUPERHEROJAI
Karštas Hercogų šokoladas ir tarptautinis ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Vilniaus,Vievio, Elektrėnų, Kauno)
8 vasario
30 €
30 €
Kaina asmenui
Karštas Hercogų šokoladas ir tarptautinis ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje (iš Vilniaus,Vievio, Elektrėnų, Kauno)
Smagi 1 dienos kelionė į Latviją.

Išvykimas iš Vilniaus, Vievio, Elektrėnų, Kauno.
09.00 val. išvykimas iš Vilniaus nuo „Forum Palace“ automobilių stovėjimo a. (Konstitucijos pr. 26, prie upės).
10.30 val. išvykstame iš Kauno nuo PC “Mega“aikštelės.

Vyksime į Jelgavą (Mintaują), buvusią Kuršo kunigaikštystės sostinę. 1345 m. miestą užkariavo lietuviai. Ilgą laiką priklausė Abiejų Tautų Respublikai. Jelgava įkurta prie plačiosios Lielupės upės.

Aplankysime Jelgavos rūmus – buvusios Kuržemės ir Žiemgalos hercogų rezidencija, šiandien − Latvijos Žemės ūkio universiteto prieglobstis. Jelgavos rūmai – tai didžiausias architektūros paminklas Baltijos šalyse, žymaus Rusijos dvaro architekto Frančesko Bartolomeo Rastrelli darbas. Apsilankysime rūmų muziejuje, susipažinsime su pasakojimais apie Kuržemės-Žiemgalos hercogus, patirti ypatingą skonio nuotykį padės – karštas hercogų laikų šokoladas*.

Trumpa apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu sužinosite pačius įdomiausius miesto kūrimosi faktus, praeisime vietos gyventojų ir svečių pamėgtu pėsčiųjų tiltu „Mitava“, jo ilgis 200 m. ilgio, jis pakabintas ant lynų, susipažinsite su Janio Čakstės paminklu, praeisime gražiąją Šv.Simono ir Šv.Onos ortodoksų katedrą bei Academia Petrine. Pageidaujantys pasikels į švč. Trejybės bažnyčios bokštą, iš kurio grožėsis viso Jelgavos miesto vaizdais.

Pašto saloje vyksta jau 22-asis tarptautinis ledo skulptūrų festivalis, suburiantis minias žmonių, norinčių pasigrožėti šedevrais iš ledo. Kiekvienais metais festivalis suburia daugiau nei 30 profesionalių skulptorių ir menininkų iš viso pasaulio. Šių metų festivalio tema – SUPERHEROJAI. Herojai prieš piktadarius, šviesa prieš tamsą ir netikėti įvykių posūkiai vis labiau jaudina, kaip ir kasdieniame gyvenime, kaip ir meno kūrinyje. Nors superherojus dažniausiai siejame su Holivudo filmais, visada verta atsiminti, kad jie taip pat gyvena tarp mūsų tautų legendų ir istorijos puslapių. Nors superherojai dažnai būna išgalvoti, jie taip pat gali parodyti mūsų žmogiškąją pusę, tikrąją prigimtį ir giliausias mintis. Mums patinka superherojų istorijos, nes norime su jais susitapatinti, tai yra ne tik pramoga, bet ir naujas motyvavimo būdas būti geriausia savęs versija.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Transportas

Kelionės vadovas

Ekskursinė programa

Papildomos išlaidos kelionėje:

Papildomoms išlaidoms turėti apie 11Eur