Tropikai kaimyninėje Lenkijoje Aqua parkas „SUNTAGO“– Varšuva (vasaris)

Pramogų ir laisvalaikio parkas „Suntago“ yra centrinėje Lenkijoje, apie 60 km į pietvakarius nuo sostinės Varšuvos. Lankytojams duris atvėręs 2020 m., 70 tūkst. kv. m plotą užimantis parkas savo dydžiu nuskynė karūną Vokietijai (Tropical Island prie Brandenburgo – 66 tūkst. kv. m). Čia oro temperatūra pastoviai laikosi apie 32 laipsnius šilumos, auga 740 palmių, atgabentų iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos. Parkas suskirstytas į 3 zonas. „ReLAX zona“ – 8 baseinų erdvė. Turėsite galimybę išbandyti gaivinantį „Calla“ krioklį… „Suntago“ parke smagiai leisite laiką.
Tropikai kaimyninėje Lenkijoje Aqua parkas „SUNTAGO“– Varšuva
25 vasario - 26 vasario
144 €
144 €
Kaina asmeniui
Tropikai kaimyninėje Lenkijoje Aqua parkas „SUNTAGO“– Varšuva 2023.02.25 - 2023.02.26 d
kelionės trukmė 2d/1n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais

Kelionės data: 2023.02.25 – 2023.02.26 d (2d /1n)

Išvykimo vietos: Klaipėda, Gargždai, Kryžkalnis, Kaunas. Organizuojamas pervežimas iš Šiaulių, Kelmės.

02.00 val. išvykimas iš Klaipėdos.  Išvykimo vieta: „Akropolis“, aikštelė iš Dubysos g. pusės.

Pasikeitus aplinkybėms, išvykimo laikas gali keistis..

1 diena. Kelionė Lietuvos, Lenkijos keliais – į Europos didmiestį, Lenkijos sostinę – Varšuvą. Kelionės metu – sustojimai pakelės užeigose kavai, WC.
Apie 12: 00 val. (Lietuvos laiku )  atvykstame į Varšuvą. Varšuvoje atrandame gabalėlį tropikų —milžinišką palmę, kuri jau seniai yra tapusi Varšuvos kraštovaizdžio dalimi. Įsikuriame viešbutyje. Apie 13:00 val. pageidaujantys išvažiuoja į  „Suntago“ promogų parką (Nowy Swiat 1.96-300 Wręcza,Lenkija). Nuo 14:00-18:00 val. pramogauja Agua parke „Suntago“. Likusiems Varšuvoje –laisvas laikas savarankiškam paklajojimui po Varšuvos senamiestį. 19:00 val. kelionės vadovo lydimi, nueiname iki Varšuvos simboliu tapusių Mokslo ir kultūros rūmų. Nepaisant greitai besivystančios, besikeičiančios Varšuvos, Kultūros ir Mokslo rūmai išlieka labiausiai atpažįstami. Tai – aukščiausias pastatas Lenkijoje, turintis 44 aukštus. Rūmuose organizuojamos parodos, mugės, veikia Technikos muziejus, Lėlių namelių muziejus* ir kt. Trisdešimtame pastato aukšte (114 m aukštyje) yra įsikūrusi apžvalgos aikštelė, iš kurios apžvelgsime panoraminį Varšuvos vaizdą (bilieto kaina grupei – 20-15 PLN/ asm.). Toliau su kelionės vadovu pasivaikštome po pirmykštį Varšuvos senamiestį. Varšuvos senamiestį 13-14 a.  sankirtoje įsteigė kunigaikštis Boleslavas II-asis. Pirmykštį senamiestį sudarė Turgaus aikštė, šv. Jono Katedra. Senamiestį supo gynybinė siena, kurios dalis išliko iki šių dienų. Apsilankome Turgaus aikštėje . Būtent Turgaus aikštė kadaise buvo pagrindinis prekybos centras. Aikštės viduryje buvo pastatytas fontanas su Undinėlės – Varšuvos pagrindiniu simboliu-paminklu, kuris toje pačioje vietoje  tebestovi ir šiandien. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių aplankome Varšuvos KARALIŠKĄ PILĮ*.Tai – viena svarbiausių vietų Varšuvoje bei visoje Lenkijoje. Būtent toje vietoje prasidėjo Varšuva – tai buvo Varšuvos pradžios taškas. Nuo 16 a. pilis tapo karalių rezidencija. Pilyje veikdavo seimo posėdžiai. Savo geriausius laikus pilis išgyveno valdant paskutiniam Lenkijos karaliui Stanislavui Augustui Poniatovskiui (1764-1795 m.). Ji buvo dabinama įvairių amatininkų, menininkų, kuriuos karalius kvietė iš įvairių Europos šalių…Dabar pilyje įsteigtas katalikiškosios pilies muziejus,  kurį ir aplankysime.  Toliau, kelionės vadovo lydimi, praeisime KARALIŠKUOJU TRAKTU. Tai – istorinis Varšuvos maršrutas, kuris prasideda nuo pilies aikštės. Tai – pagrindinis Varšuvos bulvaras. Čia gražiausi ir turtingiausi Varšuvos namai, paminklas A. Mickevičiui, Prezidento rūmai, Bristolio bei Europos viešbučiai, Universitetas, šv. Kryžiaus bažnyčia, Koperniko paminklas.
Laisvas laikas pietums. Apie 14 val (Lenkijos laiku) išvykstame iš Varšuvos į namus. Apie vidurnaktį sugrįžtame į Klaipėdą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • 1  nakvynė su pusryčiais viešbutyje
  • Ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos kelionėje (lankomi mokami objektai, mokamos paslaugos (*):

Pastaba. 1 Eur –  apie 4.5 PLN;
*Aqua parkas „Suntago“ –  poilsis ir pramogos.  Trukmė – 4 val. –  129PLN-119PLN https://parkofpoland.com/en/pricing
*Kultūros ir Mokslo rūmai, apžvalgos aikštelė –  20-15 PLN
*Karališkosios pilies muziejus. Bilietas – 40-25 PLN
*Gido sistemos ausinukai ~5eur

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
  • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt