Karališkoji Varšuva ir didžiausias Europoje vandens parkas

Didžiausias Europoje Vandens pramogų parkas – “PARK OF POLAND” lankytojams duris atveria 2020.02.20 d. (www.parkofpoland.com) Parkas – įsikūręs maždaug 50 km nuo Varšuvos, Zukowska vietovėje. Vandens parke yra: 18 plaukimo baseinų (bendras jų plotas – 3.5 tūkst. kv./m), 32 vandens čiuožyklos (bendras ilgis 3,2 km), įskaitant ir ilgiausią Europoje 320 m ilgio nusileidimo taką. Lankytojams atskirai sukurtas atogrąžų parkas (40 tūkst. kv./m plotas). Atogražų Parke iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos atvežtos ir pasodintos tikros palmės ir kiti augalai…
Karališkoji Varšuva ir didžiausias Europoje vandens parkas
17 liepos - 18 liepos
115 €

Varšuva ir didžiausias Europoje vandens parkas

115 €
Kaina asmenui
Karališkoji Varšuva ir didžiausias Europoje vandens parkas 2021.07.17 - 2021.07.18 d
kelionės trukmė 2d/1n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais

2021.07.17- 2021.07.18d (2d /1n)
Kaina 115 € /1 asm (gyvenant dviviečiuose/triviečiuose kambariuose su pusryčiais)

1 diena. Ryte, apie 4val išvykstame iš Lietuvos (iš Klaipėdos, Kauno, Alytaus). Atvykstame į Varšuvą. Tai miestas, menantis Varšuvos gyventojų pasišventimą ir ryžtą, tarsi feniksas pakilęs iš pelenų po Antrojo pasaulinio karo. Varšuvos centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Pažintis su senamiesčiu. Pasivaikščiosime karališkuoju keliu praminta gatve, kuri yra viena svarbiausių Lenkijos sostinėje. Ši istorinė gatvė jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus. Ties Karališkuoju keliu stovi buvusių pirklių bei miesto turtuolių namai bei rūmai. Aplankysime Zigmanto III-ojo Vazos koloną, Varšuvos simbolį – Undinėlės fontaną, Turgaus aikštę su nuostabiais buvusiais pirklių namais, gotikinę Šv. Jono katedrą, kuri yra svarbiausių Lenkijos istorinių įvykių liudininkė. Katedros požemiuose palaidoti žymūs  šios šalies žmonės. Katedra stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Laisvas laikas.  Pageidaujantiems siūlome aplankyti Karalių rūmus*, kuriuose veikia nacionalinis muziejus, supažindinantis su turtinga ir dramatiška Lenkijos istorija. Šiuose rūmuose 1791 m. buvo pasirašyta pirmoje Europoje konstitucija. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame pramogauti į didžiausią Europoje vandens parką. Maždaug už 50 kilometrų į pietvakarius nuo Varšuvos įsikūrusiame vandens parke veikia 18 plaukimo baseinų (bendras jų plotas – 3,5 tūkst. kvadratinių metrų), 32 vandens čiuožyklos (bendras ilgis – 3,2 kilometro), įskaitant ir ilgiausią Europoje 320 metrų ilgio nusileidimo taką. Lankytojai galės pailsėti 40 tūkst. kvadratinių metrų ploto „atogrąžų“ parke, apsodintame atvežtinėmis palmėmis. Į komplekse įveistą parką iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos buvo atgabenta šimtai tikrų palmių ir kitų augalų. Mėgstantys saunas – čia jų ras pagal savo norus. Keturios valandos šiame vandens parke prabėgs labai greitai, kadangi ką veikti čia ras net patys išrankiausi. Adrenalino mėgėjai galės nusileisti Džiunglių užtemimo tuneliu, kuris yra pats aukščiausias Europoje, o jausmas bus lyg čiuožtumėte nuo Eifelio bokšto! Norintys atsipalaiduoti galės pasimėgauti įvairių rūšių saunomis. Gal išbandysite aromatinę sauną, kurioje ne tik bus jaukiai šilta, bet ir eterinių aliejų kvapai atpalaiduojančiai stimuliuos jūsų visą organizmą arba pabandysite ekstremaliau t.y.  šaltąją (-12laipsnių) Montblano sauną su tikru sniegu? Čia rasite ir egiptiečių ir korėjiečių stiliaus saunų. Po pasilepinimu saunose galėsite sustiprinti savo pojūčius ir atsigaivinti kalijų žiedlapių duše.

Po smagių nuotykiu vandens parke keliaujame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • 1  nakvynė su pusryčiais viešbutyje
  • Ekskursinė programa.

Papildomiems objektams turėti:

Papildomoms išlaidoms turėti apie 110-140PLN (1Eur  ~4PLN)

(4val apsilankymas vandens parke: Viena zona “Jamango” (nuotykių zona) 89PLN, dvi zonos  “Jamango” ir “Relax” (atsipalaidavimo zona su terminiais baseinais) 104PLN, 3 zonos „Jamango“ „Relax“ ir „Saunaria“ (įvairių rūšių saunos ir pirtys) 119PLN)

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Kelionių organizatorius UAB „Kelionių centras“. Įmonė atitinka kelionių organizatoriams keliamus reikalavimus, yra įregistruota Lietuvos respublikos turizmo paslaugų ir išteklių registre- licencija NR012630.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt