„Miško gryčia”–Kalėdinis Kaunas–Rumšiškės: Žibintų ir šviesos festivalis „Mėnulio takais“ LIKO 10 VIETŲ

"Miško gryčia"–Kalėdinis Kaunas–Rumšiškės: Žibintų ir šviesos festivalis „Mėnulio takais“
10 gruodžio
42 €
42 €
Kaina asmeniui
"Miško gryčia"–Kalėdinis Kaunas–Rumšiškės: Žibintų ir šviesos festivalis „Mėnulio takais“
1 dienos ekskursija

Išvykimo vietos

  • 08.00 val. iš Klaipėdos, PC Akropolis aikštelės nuo Dubysos g.
  • 08.15 val. - iš Gargždų, aikštelės prie autobusų stoties
  • 09.15 val. iš Kryžkalnio - Didžioji Orlen degalinė

Vykstame į  ”Miško Gryčią“, Skrebenų kaime, Kauno rajone.  Dalyvaujame „Močiutės Kalėdų pyrago“ edukacijoje (10 € /asm.). Lietuviai visais laikais mėgo skaniai ir sočiai pavalgyti. Tradiciniai patiekalai išliko per šimtmečius: tai mūsų istorijos ir kultūros dalis. Edukacijos metu išmoksime, kaip užminkyti meilinį pyragą, tokį, kaip gamindavo mūsų močiutės. Bus pasidalinta  jo receptu ir mielinės tešlos gaminimo paslaptimis. Pasakojimai apie kūčių ir Kalėdų laukimo darbus ir tradicijas. Kol pyragas keps, sužinosime apie kūčių nakties burtus. Vaišinsimės mielinėmis bandelėmis su arbata ir spanguolių kisieliumi. Pasigamintus pyragus dalyviai pasiims su savimi.

Vykstame į  kalėdiškai išsipuošusį Kauną. Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, laikinoji šalies sostinė. Miestas įsikūręs įspūdingoje didžiausių Lietuvos upių – Nemuno ir Neries – sankirtoje, pačiame Lietuvos centre. Apsilankysime kalėdiškai išsipuošusiame  senamiestyje, kuriame stūkso ir istorijas mena senoji Kauno pilis,  Šv. Jurgio bažnyčia, Kunigų seminarijos kiemas, Rotušės aikštė, Jėzuitų ansamblis, Šv. Trejybės bažnyčia, Senasis paštas, Arkikatedros Bazilika, Vytauto bažnyčia, Perkūno namai, Vilniaus gatvė ir Laisvės alėja.

Vykstame į Rotušės aikštę, pasigėrėti miesto puošmena – Kalėdine egle, pajusti artėjančių Kalėdų dvasią…

Laisvas laikas pasėdėti jaukioje senamiesčio  kavinukėje, papietauti.

Vakarop keliaujame į Rumšiškes, į įspūdingą šviesų instaliacijų festivalį „Mėnulio takais“.

Apie renginį:

Pažiūrėkite į naktinį dangų – ten beribė erdvė, kur sklando amžinybė, ir tik nakties sergėtojas – Mėnulis – atveria tau vartus į stebuklingą ir paslaptingą nuotykį mėnulio takais.

Pasinerkite į pasaką, pajuskite šviesos galią kartu su pirmą kartą Lietuvoje vyksiančiu šviesos instaliacijų ir žibintų festivaliu „Mėnulio takais“.

Unikalioje erdvėje, Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse, vyksiantis festivalis kviečia Jus pasinerti į magišką pasaulį, kuriame sutiksite paslaptingų miško gyventojų, laumių, angelų, lietuvių kultūros ir istorijos įkvėptų šviesos skulptūrų ir, be abejo, didžiausių žiemos švenčių pranašą „Elnią devyniaragį“. O bent trumpam užsimiršti, pasinerti į svajonių ir sapnų karalystę, pabūti tarsi nesvarumo būsenoje kvies „Žvaigždžių miškas“. Uždek šviesą savyje ir aplink save kartu su festivaliu „Mėnulio takais“.

Kupini puikių įspūdžių, keliaujame namo.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu.
Kelionės organizavimo paslaugos..
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

*”Miško gryčia”, „Močiutės Kalėdų pyrago edukacija” – 10 € /asm.;
*Apsilankymas šviesos instaliacijų festivalyje „Mėnulio takais“ – suaugusiems apie 16,50  Eur/asm., senjorams, moksleiviams, neįgaliesiems apie 12,50 Eur/asm., šeimai (1 suaugęs, 2 vaikai) – apie 40 Eur (rezervuojant kelionę nurodykite kiek pilnų ir kiek lengvatinių bilietų reikia)

Pastaba. Kolektyvams organizuojame kelionę ir kitomis datomis.


Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 678 59 120  el. paštu: keliones@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el. paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt