Kalėdinis Baltijos kruizas Talinas-Stokholms-Talinas

Aplankysime net 2 šiaurės šalių sostines: viduramžiais alsuojantį Taliną ir skandinavišką gražuolį - Stokholmą. Pasivaikščiosime po šventiškai išsipuošusį Talino senamiestį, pasidairysime po kalėdines muges, kvepiančias imbieriniais meduoliais, kava ir karštu vynu. Susipažinsime su didžiausiu Švedijos ir Skandinavijos miestu Stokholmu, garsiu savo rūmais, bažnyčiomis ir muziejais, įsikūrusiu ant daugybės salų ir pusiasalių...
Kalėdinis Baltijos kruizas Talinas-Stokholms-Talinas
8 gruodžio - 10 gruodžio
199 €
199 €
Kaina asmeniui
Kalėdinis Baltijos kruizas Talinas-Stokholms-Talinas
3 dienos 2 nakvynės laive. Kaina 1 asmeniui, gyvenant laivo 4-vietėje kajutėje, be lango.

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Klaipėdos.

03:30 val. – Klaipėda, PC Akropolis

04:00 val. – Kretinga, LIDL

04:30 val. – Plungė, Circle degalinė prie Porto

05:00 val. – Telšiai, Branša

06:00 val. – Šiauliai, PC Akropolis

Kelionė per Latviją, Estiją. Vidurdienį  atvykstame į Taliną. Vykstame į  kalėdiškai pasipuošusį Talino senamiestį, išsaugojusį senojo viduramžių miesto dvasią, pilną šurmulio ir šventinių viliojančių skanėstų.

Ekskursija pėsčiomis po viduramžių gynybine siena apjuostą Talino senamiestį. Pamatysime XIV a. pastatytą rotušę, ant kurios bokšto įsitaisęs Talino simbolis Senasis Tomas. Lipdami laipteliais Trumposios Kojos gatvele, pasieksime Aukštutinį Taliną, kur jau IX a. buvo pastatyta tvirtovė, o dabar čia įsikūręs Estijos Parlamentas. Pamatysime XIII a. statytą Domo katedrą ir žymiai naujesnę Aleksandro Nevskio stačiatikių katedrą. Žemutinį Taliną apžiūrėsime iš apžvalgos aikštelių, o ten pateksime leisdamiesi Ilgosios Kojos gatve. Žemutinis Talinas – viduramžių pirklių miestas. Čia pamatysime daugybę išlikusių pirklių pastatų bei gildijų rūmus. Vykstame į Talino jūrų uostą.  18.00 val. (Estijos laiku) puikiu kruiziniu laivu Baltic Queen išplaukiame į Stokholmą. Vakarienė* laive. Vakarą galėsime praleisti laivo restoranuose ir baruose, žiūrėdami įvairius pasirodymus, dalyvaudami renginiuose. Nakvynė laivo (pasirinktos klasės) kajutėse.

2 diena Pusryčiai* laive. Ryte, praplaukę tarp tūkstančių archipelago salų, atvykstame į Švedijos sostinę Stokholmą. Miestas įkurtas XIII amžiuje saloje, ties kuria Melareno ežeras susijungia su Baltijos jūra. Čia buvo pastatyta pirmoji tvirtovė, vadinta Trijų Karūnų pilimi ir Didžioji katedra, o vandenyje aplink salą buvo pastatyta daugybė polių, nuo kurių miestas ir gavo savo pavadinimą. Vykstame prie įspūdingos 1923 m. pastatytos Stokholmo rotušės, kurioje gausu Švedijos istorijos motyvų. Rotušėje nuolat vyksta daugybė renginių, vestuvių ceremonijos bei banketas po Nobelio premijos teikimo ceremonijos. Ekskursijos senamiestyje metu pamatysime Storkyrkan – Didžiąją katedrą, kurioje daugybę amžių karūnuojami Švedijos karaliai ir vyksta karališkosios šeimos vestuvių ceremonijos. Šalia katedros pamatysime Karalių rūmus, kurie buvo pastatyti XVIII a., gaisrui sunaikinus čia stovėjusią Trijų Karūnų pilį, bei Švedijos Parlamento rūmus, pastatytus greta esančioje mažoje salelėje. Vaikščiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis, užsuksime į Stortorget – Didžiąją aikštę, kur senuosiuose Biržos rūmuose dabar įsikūręs Nobelio muziejus. Pamatysime Vokiečių bažnyčią, praeisime siauriausia Stokholmo gatvele, ir apsilankysime Geležies aikštėje, kur viduramžiais vyko geležies rūdos prekyba. Po ekskursijos, esant galimybei, laisvas laikas senamiestyje. Iš senamiesčio vykstame į Djurgarden salą, kur apsilankysime populiariausiame visoje Skandinavijoje laivo „Vasa“ muziejuje*, kuriame eksponuojamas 1628 m. Stokholme nuskendęs ir po 333 metų iškeltas karališkasis karo laivas.

Vykstame į uostą. Vakare laivu išplaukiame į Taliną. Vakarienė* laive. Vakarą galėsime praleisti laivo restoranuose ir baruose, žiūrėdami įvairius pasirodymus, dalyvaudami renginiuose. Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena. Pusryčiai laive*.  Apie 11 val. (Estijos laiku) atplaukiame į Taliną. Pažintinės ekskursijos tęsinys autobusu   po Taliną: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Tarptautinis jūrų uostas. Po ekskursijos – laisvas laikas pietums.

Kelionė per Estiją, Latviją –  į Lietuvą.  Vakare sugrįžtame į namus.

Kai nakvynė B2-B4 kajutėje (be lango) Kelionės kaina (€)
1 asm. 4-vietėje kajutėje 199
1 asm. 3-vietėje kajutėje 211
1 asm. 2-vietėje kajutėje 244
Kai nakvynė A2-A4 kajutėje (su langu)
1 asm. 4-vietėje kajutėje 214
1 asm. 3-vietėje kajutėje 229
1 asm. 2-vietėje kajutėje 261

Į kelionę įskaičiuota:

*Kelionė turistinės klasės autobusu 44-49 vietų

*2 nakvynės 4-vietėje B klasės  laivo kajutėje – be lango;

*Kelionės vadovo paslauga – ekskursinė programa;

 Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Kuro mokestis laive – 12 € /asm. (mokama, užsakant kelionę)

CO2 mokestis laive – 6 € /asm. (mokama, užskant kelionę)

*Stokholmas, muziejus „Vaza“ – 20 € /asm. –  (iki 18 m – nemokamai)

*Pusryčiai (2) – 34  Eur /asm. (pageidaujant)

*Vakarienės (2) laive –  78 Eur /asm. (pageidaujant).

Papildomos išlaidos.

Gido sistema (ausinukai) – 5 € /asm.

Kelionės priemokos (pageidaujant):

Dveji pusryčiai kelte (suaugusiam) 36,00 €
Dveji pusryčiai kelte (vaikui nuo 12 iki 17m.) 18,00 €
Dveji pusryčiai kelte (vaikui nuo 6 iki 11m.) 12,00 €
Dvi vakarienės kelte (suaugusiam) 86,00 €
Dvi vakarienės kelte (vaikui nuo 12 iki 17 m.) 37,00 €
Dvi vakarienės kelte (vaikui nuo 6 iki 11 m.) 31,00 €

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 40 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 14 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
  • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 678 59 120  el paštu:  keliones@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt
  • Kelionės organizatorius – UAB   „Alvaturas“, Kelionės organizatoriaus pažymėjimas Nr.16397
    Kelionės organizatoriaus turizmo paslaugų sutarties prievolių įvykdymo civilinės atsakomybės laidavimo draudimo polisas Nr.LT22-KOFG-00000032-1-1galiojimo data 2022-08-11– 2023-08-09