Kalėdinis Baltijos kruizas: Talinas – Stokholmas – Talinas

Kalėdinis Baltijos kruizas: Talinas - Stokholmas - Talinas
10 gruodžio - 12 gruodžio
134 €
134 €
Kaina asmeniui
KALĖDINIS BALTIJOS KRUIZAS TALINAS–STOKHOLMAS–TALINAS
3d/2n. Nakvynės kajutėse

Kalėdinis Baltijos kruizas: Talinas – Stokholmas –

Jei ieškote meilės žiemą – ją rasite Taline ir Stokholme, kur pasidžiaugti artėjančiomis Kalėdomis traukia turistai iš viso pasaulio. Kalėdiniu laikotarpiu ne vien tik miesto eglė tampa Talino lankytojų traukos centru – aplink eglutę pasakiškai gražus kalėdinis turgelis. Širdis apsąla nuo visko, ką čia galima pamatyti: Kalėdų senelį ir jo elnius, mažas trobeles… čia skonių, garsų ir kvapų muziejus…

1 diena. 03.30val išvykimas iš Klaipėdos. 06:00 val. išvykimas iš Šiaulių. Kelionė per Latviją, Estiją…
Atvažiuojame į Taliną, kur miesto aikštėse šurmuliuoja spalvingos mugės, žėri eglutės, skamba kalėdinės melodijos. Pagrindinis Kalėdų turgus yra Talino Rotušės aikštėje. Kalėdų laikotarpiu Rotušės aikštė bus tarsi pasaka, nes vėl atsidarys Talino Kalėdų mugė, kuri prieš kelerius metus buvo pripažinta gražiausia Kalėdų mugė Europoje. Aikštės centre sužibs didingiausių miesto eglių šviesos – ir šiai tradicijai jau 580 metų! Aplink eglę esančiuose kioskuose galite nusipirkti kalėdinių dekoracijų ir paragauti gėrybių.
Apžvalginė ekskursija po Talino senamiestį pėsčiomis: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „juodagalvių“ gildijos pastatai, Nigulistės ir Oleivistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas.
Laisvas laikas pasivaikščioti po Didžiausią tradicinių amatų mugę Estijoje. Geriausi produktai parduodami mugėje, kuriuos galėsite įsigyti lauktuvėms .
Vykstame į Talino jūrų uostą, iš kur 18:00 val. (Estijos laiku) komfortišku kruiziniu laivu Baltic Queen išplauksime į Stokholmą.  Įvairios pramogos laive: diskotekos, vaikų žaidimų kambariai, parduotuvės, naktiniai klubai, restoranai, barai, kazino, sauna ir SPA centras. Nakvynė laive.
2 diena. 10:30 val. (Švedijos laiku) atplaukiame į Švedijos sostinę – Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po vieną gražiausių pasaulio miestų, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą “Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“: Rotušė, kurioje kasmet vyksta Nobelio premijos laureatų banketai, Rotušės bokštas. Sergels Torg – šiuolaikinių pastatų rajonas, kurio puošmena – Kultūros namai; elegantiškoji Karalienės gatvė; Šv. Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Gamla Stan – Stokholmo senamiestis, išraižytas siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kurias supa daugybė kavinukių, restoranų, galerijų ir suvenyrų parduotuvių. Karalių rūmai – Stokholmo simbolis – visais laikais buvę atviri visuomenei, *Didžioji katedra – vieta, kur buvo karūnuojami šalies valdovai, Riterių bažnyčia – viena iš geriausiai Šiaurės Europoje išlikusių pranciškonų bažnyčių, kurioje nuo XIII a. laidojami šalies monarchai. Aplankomas populiariausias Skandinavijoje *“Vaza” muziejus, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkas karo laivas (jūros dugne išgulėjęs 333 metus). Laisvas laikas.
17:30 val. (Švedijos laiku) išplaukiame iš Stokholmo į Taliną. Įvairios pramogos laive.  Nakvynė laive (pasirinktos kategorijos kajutėse).
3 diena. Apie 10.45 val. atplaukiame į Taliną. Vykstame į  Jaanihanso “Sidro namus”. Jaanihanso šeimai priklausantys Sidro namai ir didžiulis sodas įsikūrę istoriniame ūkyje, datuojamame XVIII a. Šį ūkį šeima nusipirko 2000 m. ir pradžiai pasisodino 5300 obelų, kriaušių ir rūgščiųjų vyšnių. Padedami keleto pirmaujančių augintojų ir mokslininkų, ėmė veisti tradicines vietines obelų veisles ir įsirengė sidro gamyklėlę. Šeimininkas Alvaras lankė sidro kursus Glosteršyre ir vėliau atliko praktiką geriausiuose sidro ūkiuose Somerseto grafystėje. Nuo 2016 metų Jaanihanso yra sertifikuota ekologiško sidro gamintoja. Ekskursija po “Sidro namus” (1,5 val.) su 5 rūšių sidro degustacija (10 € /asm.)
Kelionė per Estiją, Latviją – į Lietuvą.

Kruizinės kelionės kaina:   nuo 134 €

Kai nakvynė B2-B4 kajutėse, be lango Kelionės kaina      € /asm.
1 asmuo 4-vietėje kajutėje 134
1 asmuo 3-vietėje kajutėje 144
1 asmuo 2-vietėje kajutėje 164
Kai nakvynė A2-A4 kajutėse, su langu
1 asmuo 4-vietėje kajutėje 147
1 asmuo 3-vietėje kajutėje 164
1 asmuo 2-vietėje kajutėje 190

Garantuoti negalime, kad norimos klasės kajutė tikrai bus.

Į kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu autobusu;
* Kruizinio laivo Talinas–Stokholmas–Talinas bilietai;
*2 nakvynės kruizinio laivo pasirinktos klasės kajutėse;
*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa Taline, Stokholme.
Papildomos išlaidos (pageidaujant):
*Sveikatos draudimas (~3 € asm. Iki 65 m.; ~ 6 € / asm. iki 75 m.);
*Bilietai į mokamus objektus (~170 Sek; ~10 Eur).
*Maitinimas laive (pageidaujant užsisakyti iš anksto):
-1 pusryčiai suaugusiam- 13,00 Eur; vaikui (6-11 m.)- 6,00 Eur; vaikui (11-17m.)- 8 Eur
-1 vakarienė suaugusiam- 36 Eur; vaikui (6-11 m.)- 14,00 Eur; vaikui (11-17 m.)- 18,00 Eur

Galima pasirinkti tik pusryčius arba tik vakarienę, taip pat galima rinktis vienai dienai arba dviem dienom.

Svarbi informacija dėl Covid.
Vykstant į kelionę,  užsienyje privaloma turėti Covid pažymėjimą (Žaliąjį pasą)   skaitmeninėje   laikmenoje arba atspausdintą ant popieriaus lapo.
Išsami informacija  apie Covid pažymėjimą (Žaliąjį pasą) nurodyta LR Sveikatos apsaugos ministerijos internetinėje svetainėje:
https://sam.lrv.lt/lt/koronavirusas/informacija-visuomenei/es-skaitmeninis-covid-pazymejimas
Pasiskiepijusiems pagal pilną vakcinacijos schemą ir persirgus COVID-19 (galioja 180 d. nuo teigiamo PGR tyrimo rezultato) grįžus iš kelionės nereikės atlikti COVID-19 testo ir nebus taikoma saviizoliacija!
*Reikalavimai gali keistis ir kai kuriose valstybėse skirtis.

Latvija. Visiems bet kokiu būdu iš bet kurios valstybės keliaujantiems į Latviją arba vykstantiems per šalį tranzitu privaloma ne anksčiau kaip prieš 48 valandas iki Latvijos Respublikos sienos kirtimo užpildyti keliautojo anketą covidpass.lv ir išsaugoti QR kodą.
Estija. Iš Lietuvos arba iš kitų COVID-19 nepaveiktų ES bei Šengeno zonos šalių (kuriose atvejų skaičius 10 tūkst. gyventojų per paskutines 14 d. neviršija 150) į Estiją atvykstantiems keleiviams, jei jie Lietuvoje ar kitose minėtose šalyse praleido ne mažiau kaip 10 paskutinių dienų, jokie apribojimai (testai, izoliacija) netaikomi.
Kiti atvejai, kai netaikomas izoliacijos ar testo reikalavimai:
*tranzitu per Estiją vykstantiems asmenims.