Kalėdinė pasaka „Saksonijos Šveicarijoje”

14 gruodžio - 17 gruodžio
395 €
395 €
Kaina asmeniui
Kalėdinė pasaka "Saksonijos Šveicarijoje"
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose kambariuose. Priemoka už vienvietį kambarį - 75eur.

Kelionė su Vokiškos gyvensenos  specialistu Gintu! Uolos-kalnynai -Stolpenas-Moricburgas –Kaledinis Dresdenas- atpalaiduojančios maudynės Bad Schandau Therme.    

1 diena. Anksti ryte 00:30 val. išvykstame iš Klaipėdos. Kelionė per Lenkiją. Pakeliui, trumpi sustojimai. Vienas valandinis sustojimas pietums. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje arba Vokietijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė vaizdingomis Drezdeno apylinkėmis. Aukštai kylančios uolos, išraižytos gilių tarpeklių, besitęsiančios lygumos, nuostabios reljefo formos (bokštai, adatos, arkos, tiltai), tai – „Saksonijos Šveicarija“. Maršrutas tęsiasi palei Elbės upę, kurios pakrantėje pastatytos didingos pilys. Aplankome  įspūdinga įtvirtinimų sistema garsėjančią Stolpeno pilį-boksta,(jei leis žiemos oro sąlygos),  kurioje buvo įkalinta grafienė Ana Kozel. Kelionė į Ratheiną. Per kelias eras lietus ir šaltis iš smiltainio, nusėdusio prieš kokius 80 mln. metų išskaptavo daugybę gotikinių bokštų ir bokštelių, smailių ir kupolų atskirtų tarpeklių, kuriais šniokščia veržlūs upeliai ir kriokliai. Čia pateksite į uolų, tarpeklių, stačių šlaitų ir akmeninių sienų labirintus. Eidami akmeniniu (76 m ilgio) “Bastėjos” tiltu grožėsitės nuostabiausia gamtos panorama Vokietijoje: kabančios uolos, skardžiai, arkos…. .

Vykstame į  BAD SCHANDAU THERME (3 val). Toskanos terminės vonios Bad Schandau yra žinomiausios iš visų Saksonijos Šveicarijos sveikatingumo oazių. Daugybė baseinų viduje ir lauke, gamtos vaizdai  į Elbę įspūdingos smiltainio kalnų uolos suteiks įvairovę.

Lankantis baseine su muzika puikiai atsipalaiduosite. Plūdūriuosite sūriame vandenyje apsuptame spalvų ir muzikos…Ir pirties zoną visada verta aplankyti. Čia galite praleisti puikų laiką, užpilai pirtyse kas valandą. Pirtys:

Laconium: Pirtis kaip senovės Graikijoje: spinduliuojanti šiluma orą sušildo iki patogios 55°C. Žavi rytietiška aplinka.

Cisterna: Pirties gerbėjai čia ras vietos ant ištisinio suoliuko. Spinduliuojančios šilumos vonia įkaitina patalpą iki 65°C ir leidžia maloniai giliai šilumai tekėti per kūną.

Žolelių pirtis: Kambario centre yra pirties krosnis. Šildant žolelių vandenį maloniai padidinama drėgmė ir pasiekiama 65°C kambario temperatūra.

Rūdos grota: Garų pirtis su kaimiško skalūno pojūčiu 65 °C temperatūroje. Didžiausias dėmesys skiriamas pirties krosnelei su specialia automatine infuzija su mineraliniais akmenimis ir garais.

Panoraminė pirtis: pirtis su suolais iš natūralaus medžio.  90°C karštis ir fantastiškas vaizdas į Elbę.

Nakvynė viešbutyje Lenkijoje arba Vokietijoje.

3diena. Pusryčiai.  Keliaujame į Moricburgą, Karaliaus Augusto stipriojo medziokles pilį. Susipažįstame iš lauko pusės su pilimi ir parku. Moritzburg yra unikalus baroko architektūros pavyzdys. Modernią išvaizdą pilis įgavo 1733 m., ją rekonstravo architektas Matthias Daniel Pöppelman. Dabar Moritzburgo pilyje rengiami spektakliai ir klasikinės muzikos koncertai. Turistai ir miestiečiai atvyksta apžiūrėti turtingą rūmų ekspoziciją, pasivaikščioti parko takais, vedančiais į netoliese esančius miškus ir begalės nuostabių vandens telkinių.

Vykstame į Drezdeną. Drezdeno Kalėdų mugės – sveiki atvykę į pasaką!

Kalėdų mugės Drezdene -tai 3 milijonai  turistų kasmet. Tai vieta, kur galima visapusiškai mėgautis Kalėdų sezonu. Jis siūlo daugybę tradicinių ir modernių pramogų, kurių niekur kitur nerasi. Kalėdų mugės atmosfera per šventes labai šventiška.  Prekystaliai, su įvairiais  skanėstais, pavyzdžiui, kepti obuoliai, karštas vynas Glühwein „Striezel“ arba „Stollen“. Šis pyragas su riešutais, razinomis ir  prieskoniais, pabarstytas cukraus pudra … Taip pat būtinas kulinarinis patiekalas Drezdeno Kalėdų mugėje „Bratwurst“. Ore tvyro skrudintų migdolų, cukraus vatos ir kepto maisto kvapas. Taip pat yra daug suvenyrų kioskų, kuriuose galima nusipirkti kalėdinių dovanų draugams ir šeimos nariams. Gera nuotaika garantuota!

Prieš Kalėdinę mugę įdomi šoumeninė trumpa ekskursija pėsčiomis po Drezdeną, kuris vadinamas “Elbės Florencija”. Pasivaikščiojimas Briulio terasa – “Europos balkonu”; atstatyta Dievo Motinos katedra; „Karališkoji eisena“ – freska iš daugybės porcelianinių plokštelių, kurioje pavaizduoti Vetinų dinastijos kunigaikščiai; renesanso stiliaus Karališkieji rūmai Tašenbergo rūmai (pastatyti Augusto Stipriojo favoritei grafienei Kozel); garsioji Zemperio opera, kurioje dirbo

J.S.Bachas, F.Mendelsonas – Bartoldis, K.M.Veberis ir kiti garsūs muzikai; Augusto Stipriojo baroko šedevras – Cvingerio rūmai, rūmų panorama nuo Nimfų fontano. Pageidaujantys lanko geriausia Europoje transporto muziejų. Poto laisvas laikas, kurio metu džiaugiamės kalėdine muge  …

Vakare apie 19:30 val.  išvykstame link nakvynės vietos Lenkijoje arba Vokietijoje.

4 diena. Pusryčiai. Keliaujame link Lietuvos per Lenkiją. Vėlyvas gryžimas į Klaipedą.

Į kainą įskaičiuota:
*Kelionė autobusu
*Kelionės vadovo paslauga -ekskursinė programa
*Kelionės organizacija
*3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais

PAPILDOMOS IŠLAIDOS-MOKAMI OBJEKTAI-MOKAMOS PASLAUGOS – apie 50eur

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 30 € mokestis.
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
  • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
  • Pasikeitus aplinkybėms kelionės vadovas gali keistis.

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt

PROGRAMA yra autentiška autoriaus Ginto  ir  Alvaturo nuosavybė. Panaudojus programa tretiems asmenims be autoriaus sutikimo atsakoma įstatymu nustatyta tvarka.