Kalėdinė magija Rygoje LIKO 2 VIETOS

11 gruodžio
40 €
40 €
Kaina asmeniui
Kalėdinė magija Rygoje 2022.12.11

8 val išvykimas iš Klaipėdos, pc Akropolis (pro Gargždus, Kryžkalnį).

Atkeliaujame į Latvijos širdį -šventišką, kalėdišką Rygą. Keliaujame į jaukią kavinukę „Black Magic“, kur prasidės įdomi istorija… Sunku būtų surasti tą, kuris nebūtų ragavęs tradicinio, legendinio Rygos balzamo, bet ar teko girdėti jo atsiradimo istorija, gamybos niuansus? Ne tik išgirsime, bet ir paragausime net 6 skonių šio magiško balzamo. Galėsime ir įsigyti čia pat visų rūšių balzamo – bus puiki dovana artimiesiems 🙂

Ryga didžiausias Baltijos šalių miestas, didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau nuo lapkričio pabaigos ji atskleidžia visą savo žavesį, kadangi ruošiasi Kalėdoms. Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą -Vecrygą. Ekskursijos -pasivaikščiojimo metu susipažinsime su prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi, Rygos katedra išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje vargonų skambesiu, šimtmečius menančia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais, Juodagalvių pirklių gildija, kalėdine egle, kaledine muge. Pamatysime ir kitus pastatus liudijančius miesto istoriją, gynybinės sienos likučius su Parako bokštu.  Sužinosime kodėl iki šiol dėl kalėdinės eglutės nesutaria latviai ir estai. Pasivaikščiosime po kalėdinį miestelį – kalėdines muges, kvepiančias gardžiais meduoliais ir karštu vynu.

Keliaujame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu,
Kelionės vadovo-gido paslaugos,
kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos:

Balzamo degustacija su istorija – 15eur/asm (jeigu nepageidaujate dalyvauti degustacijoje – būtinai informuokite mus, kadangi užsakome visiems užsiregistravusiems)

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt