Įspūdingoji Belgijos trijulė – Briuselis, Gentas ir Briugė (6d/5n) 2024.10.26-31

Apie Belgijos grožį žino tikrai per mažai žmonių. Tačiau Belgija per amžius buvo Europinė galiūnė, tiek kultūriškai, tiek ekonomiškai, todėl čia sukauptas gausus ir unikalus palikimas. Trys miestai, kurie ypatingai garsina Belgijos istoriją bei kultūrą – Gentas, Briugė ir Europos širdis - Briuselis. Vykstant pro Vokietiją, taip pat bus įdomu, nes lankysime du gražiausius Vokietijos miestus, kurie sužavės kiekvieną.
26 spalio - 31 spalio
660 €
660 €
Kaina asmeniui
Įspūdingoji Belgijos trijulė – Briuselis, Gentas ir Briugė (6d/5n) 2024.10.26-31
Kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose kambariuose

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)
 • 04.30 val. - Alytus, autobusų stotis (Maximos aikštelė)

1 diena. Su trumpais sustojimais keliaujame per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje netoli Vokietijos sienos.

2 diena.  Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į vieną originaliausių, karų nesugriautų, senosios Vokietijos miestą, įtrauktą į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą – Goslarą. Ekskursija po patį vokiškiausią Vokietijos miestą. Būtent čia prasidėjo Vokietijos istorija, būtent čia yra gerbiamas ir mėgstmas pasaulinės reikšmės karvedys Frydrichas Barbarosa, būtent čia išaugo žymiųjų Symensų garsioji giminė, būtent čia gyveno raganos. Raganos – vienas pagrindinių Goslaro simbolių. Goslaras, kaip ir visas Harco regionas, viduramžiais bei naujųjų amžių pradžioje – vienas didžiausių raganų deginimo centrų visoje Europoje. Pamatysime kaizerių rūmus*, Šv.Simono ir Judo Katedrą, turgaus aikštę su rotuše, turtingų gildijų pastatus, turgaus fontaną,buvusią miesto iždinę ,,Stadtkammerrei, ir kt. Laisvas laikas senamiestyje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.  Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į „sustingusių viduramžių“ miestą – Briugę, dar vadinama „Šiaurės Venecija“. Ekskursija po miestą : Šv.Kraujo Bazilika, Dievo Motinos Katedra su Mikelandželo sukurta skulptūra, Turgaus aikštė, Šv.Jono ligoninė, Šv.Salvatoro bažnyčia, Varpinės bokštas, miesto Rotušė ir kt. Biurgė turi be galo daug istorinės architektūros, kurią pamatę ištirpsta net ir didžiausi skeptikai. Pagal galimybę – alau*s degustacija muziejuje “Bruges Beer Expierence”, kur susipažįstama su ilgaamžiškomis Belgijos alau*s darymo tradicijomis. Norintys gali paplaukioti laiveliu laisvo laiko metu.

Išvykimas į  Gentą. Iki XIII a. Gentas buvo vienas didžiausių Europos miestų, didesnis už Londoną ar Maskvą. Suklestėjęs viduramžiais dėl prekybos kokybiškais audiniais, jis ir liko audinių pramonės centras. Senoji miesto dalis pasipuošusi vandens kanalais ir juose atsispindinčiais spalvotais namais. Bene įspūdingiausia čia Šv. Bravo katedra, Šv. Mykolo bažnyčia ir Grafų pilaitė (belg. Gravensteen). Šv. Bravo katedroje labiau už deimantus saugomas „Gento altorius“, nutapytas 1432 m. brolių dailininkų H. ir J. van Eyckų. Gente yra dvi pilys. Pirmoji – XIII a. tvirtovė-kalėjimas, liūdnai pagarsėjusi kankinimais; antroji, kitame senamiesčio gale – Flandrijos grafų. Nuo Šv. Mykolo tilto išvysite puikią miesto panoramą su bažnyčių bokštais, dantytų gynybinių sienų bokšteliais, Flandrijos grafų pilimi ir žaviais gildijų pastatais. Praeisite Graslei krantine, kur pastatyta nuostabių, subtiliomis spalvomis nudažytų, gracingų formų ir turtingai dekoruotų namų. Senamiesčio gatvelės atves į netaisyklingos formos senojo miesto aikštę su renesansinį fasadą turinčia rotuše, 91 m aukščio bokšto varpine, besišliejančiu prie impozantiškos Gelumbės halės.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena.  Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Briuselį. Ekskursija po Belgijos sostinę Briuselį – miestą, kuriame susimaišę kalbos ir architektūros stiliai, kuris nustebina didžiuliais parkais ir moderniais dangoraižiais. Ekskursija pėsčiomis: Viršutiniame Briuselyje ir Apatiniame Briuselyje – Karališkieji rūmai, garsieji Teisingumo rūmai, Aristokratų bažnyčia, Briuselio simboliai, „degančios gotikos” Rotušė, amatininkų ir pirklių gildijų namai, Grote Markt ir Šv.Huberto galerija, Šv. Godulos bazilika, Maison de Roi, Everard Sercles paminklėlį, pirmojo miesto mero paminklas . Vakarop išvykstame Vokietijos link. Nakvynė viešbutyje.

5 diena.  Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į  Celės miestą. Grožėsimės vienu gražiausiu senosios Vokietijos fachverko miestų Cele. Tai Welfų dinastijos miestas, 500 vokiško fachverko namų, statiniai nuo 16 a. visiškai nepakitę savo architektūrine išraiška. Jus sužavės nepaprasto grožio Liuneburgų pilis-renesanso ir barokinis laikotarpis, senoji rotušė ,,Marijos bažnyčia, vyriausiasis žemės teismas, pamatysime autentišką Hoppenerio 1532 m. statybos, seniausią Celės namą ir kt. Nakvynė viešbutyje.

6 diena.   Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį sugrįžimas į Lietuvą, Klaipedą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Kelionė patogiu turistinės klasės 44-52v. autobusu;
*Kelionės vadovo-gido paslauga, ekskursinė programa;
*Nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
* Visos ekskursinės išvykos;
*Kelionės organizavimo paslauga.

Išlaidos už lankytinus objektus į kainą neįskaičiuotos. Lankomiems objektams, gido sistemos ausinukams, miesto mokesčiams rekomenduojama turėti ~90eur

Pasiteiravimui apie kelionę:

 •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
 • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt

Pastabos:

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius ir eiliškumas gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu). Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi . Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais. Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemokąJei kelionę registruojatės vienas ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jeigu nėra galimybės – kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.
 • Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio ar vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiamas pusryčių paketas/ šalta vakarienė (jeigu tokia galimybė numatyta pagal konkretaus viešbučio taisykles).
 • https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • PLATESNĖ INFORMACIJA