Įspūdingasis Venecijos karnavalas! 2025.02.25-2025.03.01

Venecijos mieste vasario mėnesį skamba muzika bei tūkstančiai žmonių slepiasi po įspūdingomis kaukėmis ir kostiumais, o miesto gatvėse tvyro kiek paslaptinga atmosfera. Kitaip tariant, miestas ir jo lankytojai pasineria į maždaug dvi savaites trunkančią šventę – Venecijos karnavalą, tapusį neatsiejama miesto tapatybės dalimi nuo XI amžiaus.
Įspūdingasis Venecijos karnavalas!
25 vasario - 1 kovo
490 €
490 €
Kaina asmeniui
Įspūdingasis Venecijos karnavalas!
kelionės trukmė 5d/4n. Kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose kambariuose

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)
 • 04.00 val. - Alytus, autobusų stotis (Maximos aikštelė)

5 dienos/4 naktys

1 diena. Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos (iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Kauno). Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2 diena. Pusryčiai.  Kelionė per Austriją. Atvykimas į Štirijos sostinę – Gracą, įsikūrusį abipus Mur upės. Ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas – buvusi tvirtovė, dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė, imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Arsenalas, Landhauzas – dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, Pilies kalnas – buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Išvykimas iš Graco. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė Veneto regione.

3 diena. Pusryčiai. Pažintis su Venecija. Venecija įsikūrusi ant 118 salų, kurias jungia 400 tiltų, turi 150 kanalų. Plaukiame laivu* iki Šv.Morkaus aikštės, itališkai vadinamos Piazza San Marco. Pakeliui aplankysime Venecijos lagūnos salas: *Burano salą – buvusį žvejų kaimelį su spalvingais namais ir pakrypusia varpine, stiklo dirbiniais garsėjančią *Murano salą, kurioje aplankysime stiklo pūtikų dirbtuves. Šv. Morkaus aikštė yra pagrindinė visuomeninė aikštė Venecijoje ir plačiai žinoma tiesiog kaip “Piazza”, visos kitos miesto erdvės vadinamos “Campi”(laukai). Pasivaikštome po aikštę. Aplankysime Dodžų rūmus*, Šv.Marko baziliką, kitaip dar vadinamą Aukso bazilika. Aplankysime Rialto ir Atodūsių tiltus. Laisvo laiko metu galima pasikelti į 100 m aukščio varpinę*. Vakare grįžtame į viešbutį.

4 diena. Pusryčiai. Plaukiame į Šv.Morkaus aikštę ir pramogaujame Venecijos karnavale. Venecijos karnavalas yra vienas populiariausių ir labiausiai turistų lankomų renginių pasaulyje. Įspūdingomis, prašmatniomis ir kartais itin brangiomis kaukėmis stengiamasi nustebinti bei išsiskirti iš minios. Rungtyniaujama, kas sulauks daugiau dėmesio ir bus dažniau fotografuojamas. Kanaluose siūbuojančios gondolos, aikštės ir siaurutės gatvės Calle mirga nuo akrobatų, šokėjų, pantomimos aktorių pasirodymo. Visi linksminasi, šoka, dainuoja ar tiesiog flirtuoja. Juk taip paprasta užsidėjus kaukę įsilieti į siautulingą Venecijos karnavalą! Po pietų išvykstame iš Venecijos ir keliaujame iki nakvynės vietos Čekijoje.

5 diena. Pusryčiai. Su sustojimais kavai, pietums keliaujame namo. Naktį grįžtame į Klaipėdą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu,
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos;
 • 4 nakvynės  viešbutyje su pusryčiais dviviečiame/triviečiame kambaryje-gali būti pristatoma lova.;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Lankytiniems mokamiems objektams bei vandens transportui Venecijoje reikėtų turėti apie 100 eurų.

Pastaba.

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu
 • Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos – https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • Papildoma informacija – https://www.alvaturas.lt/informacija/