Į sėkmingiausio pasaulyje choro „GREGORIAN” koncertą Palangos koncertų salėje (Iš Alytaus, Kauno)

Visų laikų sėkmingiausias choras pasaulyje „Gregorian“ po ilgos pertraukos grįžta į Lietuvą su nauja programa PURE CHANTS TOUR. Didelės sėkmės visame pasaulyje sulaukusi grigališkojo choralo trupė „Gregorian“ gruodžio 3 d. surengs pasirodymą Palangos koncertų salėje.
Į sėkmingiausio pasaulyje choro "GREGORIAN" koncertą Palangos koncertų salėje
3 gruodžio
40 €
40 €
Kaina asmeniui
Į sėkmingiausio pasaulyje choro "GREGORIAN" koncertą Palangos koncertų salėje
1 dienos ekskursija

Išvykimo vietos

  • 11.15 val. - iš Kauno, PC Mega, prie parduotuvės Rimi

Visų laikų sėkmingiausias choras pasaulyje „Gregorian“ po ilgos pertraukos grįžta į Lietuvą su nauja programa PURE CHANTS TOUR.

Didelės sėkmės visame pasaulyje sulaukusi grigališkojo choralo trupė „Gregorian“ gruodžio 3 d. surengs pasirodymą Palangos koncertų salėje.

Per daugiau nei du gyvavimo dešimtmečius trupė apkeliavo daugelį pasaulio šalių, surengė tūkstančius pasirodymų žymiausiose pasaulio salėse ir savo balsais pakerėjo milijonus klausytojų. Jų sėkmės paslaptis – tai žinomų dainų, šiuolaikinių technologijų ir grigališkojo skambesio derinys, kiekvieną trupės pasirodymą paverčiantis vaizdingu ir kvapą gniaužiančiu šou.

„Gregorian“ jau išleido keliolika albumų ir įrašė apie 300 originaliai aranžuotų žinomų dainų. Trupė atlieka populiarias roko ir popmuzikos dainas savo unikaliu stiliumi – grigališkųjų giesmių motyvais. Bobo Dylano, AC/DC, Eltono Johno, Stingo, Eriko Claptono, „Depeche Mode“, „U2“ ir kitų pasaulinio garso žvaigždžių dainos, kurias atlieka „Gregorian“, įgauna visiškai naują ir unikalų skambesį.

Paslaptingą ir įspūdingą atmosferą savo muzika, scenografija ir šviesos bei lazerių efektais scenoje kuriantys „Gregorian“ ir į nieką nepanašios roko bei populiariosios muzikos dainų interpretacijos – visa tai gruodžio 3 d. Palangos koncertų salėje.

Renginio pradžia – 18 val. Trukmė – 2 val.

Išvykimas iš Alytaus.

Keliaujame Žemaitijos keliais –  link Baltijos…

Atvažiuojame į Palangą.  Kelionės vadovo lydimi, pasivaikštome po  Kalėdine  dvasia jau gyvenantį  kurortą. Sužinosime daug naujų, įdomių ir linksmų faktų apie didžiausią Lietuvos kurortą – kokia yra Palangos vardo kilmė, kaip iš mažo žvejų kaimelio miestas virto tarptautinį pripažinimą pelniusiu kurortu, kuo miestui nusipelnė grafų Tiškevičių giminė ir kt. Kaip anksčiau vadinosi žymioji J. Basanavičiaus gatvė, kur stovi pirmasis kurorto restoranas, viešbutis. Apsilankome ir nuostabaus grožio šimtametėje Palangos bažnyčioje

Laisvas laikas pavalgymui, pasivaikščiojimui po vasaros sostinę.

18.00 val. žvaigždžių didžiausios žvaigždės  – grigališkojo choro „GREGORIAN“* koncertas.
20.30 val., po koncerto keliaujame į namus.

 Į kelionės  kainą įskaičiuota:
*Kelionė autobusu;
*Kelionės vadovo paslauga;
*Kelionės organizacija.

 PAPILDOMOS IŠLAIDOS:  mokamos paslaugos (*):

*Bilietai į koncertą „GREGORIAN“ –   34-39-44 Eur /asm.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Dalia  tel.: +370 687 21 623   el. paštu:  dalia@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]