Į Kakės Makės šviečiantį parką Kaune, Ąžuolyno parke

Į Kakės Makės šviečiantį parką Kaune, Ąžuolyno parke
26 gruodžio
42 €
42 €
Kaina asmeniui
Į Kakės Makės šviečiantį parką Kaune, Ąžuolyno parke
1 dienos ekskursija

Išvykimo vietos

  • 10.00 val. - Klaipėda, PC Akropolis (aikštelė nuo Dubysos g.)
  • 10.15 val. - Gargždai, aikštelė nuo Autobusų stoties
  • 11.15 val. - Kryžkalnis, Didžioji Orlen degalinė

Vykstame į  kalėdiškai išsipuošusį Kauną. Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, laikinoji šalies sostinė. Miestas įsikūręs įspūdingoje didžiausių Lietuvos upių – Nemuno ir Neries – sankirtoje, pačiame Lietuvos centre. Apsilankysime kalėdiškai išsipuošusiame  senamiestyje, kuriame stūkso ir istorijas mena senoji Kauno pilis, Šv. Jurgio bažnyčia, Kunigų seminarijos kiemas, Rotušės aikštė, Jėzuitų ansamblis, Šv. Trejybės bažnyčia, Senasis paštas, Arkikatedros Bazilika, Vytauto bažnyčia, Perkūno namai, Vilniaus gatvė ir Laisvės alėja.

Vykstame į Rotušės aikštę, pasigėrėti miesto puošmena – Kalėdine egle, pajusti artėjančių Kalėdų dvasią…

Laisvas laikas pasėdėti jaukioje senamiesčio  kavinukėje, papietauti.

Toliau keliaujame į vieną unikaliausių parkų – Kauno Ąžuolyną, kuriame mūsų lauks žibintų ir šviesos instaliacijų festivalis KAKĖS MAKĖS ŠVIEČIANTIS PARKAS!

Čia galėsime pasinerti į kelionę su puikiai pažįstamais ir ne tik vaikų mylimais Kakės Makės pasakų personažais. Šimtamečių ąžuolų apsuptyje lankytojų lauks virš 250–ies šviesos skulptūrų ir lazerių instaliacijų, sukurtų specialiai šiam projektui. Tarp daugiau kaip 250-ies įspūdingų šviesos skulptūrų ir lazerių instaliacijų, sukurtų specialiai šiam projektui, vaikai ir tėvai sutiks ne tik Kakę Makę.

Patirti nuotykius bei džiaugsmą kvies ir Netvarkos nykštukas, Mamaisa ir Nanaisa, Mucis, Čiūčia, ragana, slibinai bei kiti vaikų mėgstami bei puikiai pažįstami Linos Žutautės sukurtos knygų serijos apie Kakę Makę veikėjai.

greta įspūdingų šviečiančių skulptūrų lauks ir interaktyvios pramogos, kurios neabejotinai įtrauks vaikus. Ypatingą nuotaiką šviesų parke ir pasakišką įspūdį sustiprins kompozitoriaus Fausto Venckaus specialiai šiam renginiui sukurtas muzikos takelis.

Kupini puikių įspūdžių, keliaujame namo.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė turistiniu autobusu.
Kelionės organizavimo paslaugos..
Kelionės vadovo-gido paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Bilietas į Kakės Makės šviečiantį parką – 14 € / asm. nuo 16 m.; 11 € / asm. nuo 2 iki 16 m.; 38 € / šeimos bilietas, kai 2 suaugę + 1 vaikas arba 1 suaugęs + 2 vaikai (2-16m.); 47 € / šeimos bilietas, kai 2 suaugę + 2 vaikai arba 1 suaugęs + 3 vaikai (2-16m.).

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 678 59 120  el paštu: keliones@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt