Helovinas: Šiurpiausia ir mistiškiausia kelionė (liko 1 vieta)

31 spalio
33 €
33 €
Kaina asmeniui
Helovinas: Šiurpiausia ir mistiškiausia kelionė 2021.10.31 d
vienos dienos ekskursija

Apie 8val išvykimas iš Klaipėdos.

Sustojame Saulės mieste, kuris šiandien visai ne saules, o paslapčių ir mistikos miestas.. Legendomis ir šiurpiais nutikimais persipynusiame mieste Šiauliuose dalyvausite itin mistiškoje ekskursijoje*. Kur randasi paslaptingi Šiaulių požemiai, kur sudeginta paskutinioji (o gal ir ne) Šiaulių ragana, kur Šiauliuose vaidenasi? Itin šiurpios senosios kapinės, kurias taip pat aplankysite, turi daug paslapčių, mistinių kapų. Paslaptingos istorijos prabils mirusiųjų lūpomis..

Važiuojame aplankyti Kirkilų ežeryno – Kirkilų kraštovaizdžio draustinyje (toks vienintelis Baltijos šalyse). Šioje vietoje daug įgriuvų, kurios yra įsmukusios žemiau gruntinio vandens ir dėl to virtusios ežerėliais. Ežeryną sudaro daugiau kaip 30 susijungusių ežerėlių ir užima 4 ha plotą. Aplankome prie ežerėlių pastatytą kanojos formos apžvalgos bokštą. Bokšto aukštis – beveik 32 m, 30 metrų aukštyje įrengta apžvalgos aikštelė. Užlipus į apžvalgos bokštą atsiveria nuostabūs vaizdai – 30 vandens pilnų smegduobių, vadinamų Kirkilų draustinio ežerėliais, kurių skersmuo – apie 35 m  ir daugiau. Kartais, esant tam tikroms sąlygoms, vasaros metu jie nusidažo įvairiomis spalvomis.

Vakarop, jau sutemus vykstame į Kirkilų pramogų parką, kuriame šiandien čia visas Helovino miestas. Nukeliausime į šiurpią mokslininko Frankenšteino laboratoriją, kurioje pamatysite ką gali mokslas, kokia didžiulė jo galia. Begalė sukurtų šedevrų sveikinsis su Jumis didžiulėje parko teritorijoje, kurioje net ir drąsiausiems nebus jauku👻. Atgimę ir pabėgę iš laboratorijos, šiurpą keliantys kūriniai norės su Jumis pabendrauti, tad būkite itin atsargūs!! Norintys dar daugiau įspūdžių galės įrodyti savo drąsą ir įveikti kliūtis siaubo name.

Po šiurpių dienos įvykių keliaujame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Transportas (20vietų)
Kelionės vadovas
Ekskursinė programa

Papildomoms išlaidoms turėti apie 15eur

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt