Gražiausia Meilės Istorija – Baletas “Gulbių ežeras “ ir Rygos senamiestis išvykimas iš Klaipėdos

Gulbių ežeras” – rusų kompoziotoriaus Piotro Čaikovskio baletas, sukurtas pagal Vladimiro Begičevo ir Vasilijaus Gelcerio libretus. Tai gražiausia meilės istorija kuri jau daugiau nei šimtmetį yra populiariausias baletas visų teatrų repertuaruose. P.Čaikovskio baletas –tai senovinė vokiečių legenda, pasakojanti apie puikiąją princesę Odettą, piktojo burtininko paversta gulbe. Princas Siegfridas medžiodamas atranda gulbių pulką. Kai viena iš gulbių Odetta virsta gražia mergina, jis iš karto įsimyli ją. Tačiau ji yra užburta ir gali virsti žmogumi tik naktį……
Rygos operos ir baleto teatras - Rygos senamiestis
rugpjūčio 25
25 €

Rugpjūčio 25 d

25 €
Kaina asmenui
Gražiausia Meilės Istorija – Baletas “Gulbių ežeras “ ir Rygos senamiestis išvykimas iš Klaipėdos
1 dienos kelionė

Kelionės data 2019.08.25 d (sekmadienis)
Kelionės kaina 25 € /1 asm + 9 € bilietas į baletą.

09.30val Išvykimas iš Klaipėdos nuo PC „Akropolis“ aikštelės. Galimi išvykimai iš Gargždų, Kretingos, Plungės, Telšių, Šiaulių.
Kelionė į Rygą.

Pradžioje apžvelgsime Rygą nuo vieno aukščiausio Rygoje pastato – Latvijos Mokslų Akademijos apžvalgos aikštelės (Akademijos laukums 1, Ryga). Apžvalgos aikštelė yra 65 m aukštyje. Iš apžvalgos aikštelės apžvelgsime Rygą.*
Senoji Ryga yra istorinis ir geografinis Rygos centras dešiniajame Dauguvos krante. Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse.
Jame yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos katedra,kurios statyba prasidėjo XIII a., gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romoskatalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi,gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas, gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Hanzos
epochą primena istorinės Didžioji ir Mažoji gildijos, taip pat rekonstruoti Melngalvių rūmai. Šiuos pastatus anuomet augančiame mieste pastatė amatininkų ir menininkų gildijos. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus papasakos gidas.
Vėliau nusikelsime“ į 18 amžių ir jausdami šio amžiaus atmosferą,  degustuosime žymųjį Rygos juodą balzamą. Balzamo gardžio pagrindas yra mišinys iš 24 skirtingų ingredientų (žiedų,pumpurų, sulčių, šaknelių, aliejų, uogų). Ingredientų pavyzdžiai – liepžiedžiai, beržų pumpurai, Peru balzaminis aliejus, konjakas, avietės, mėlynės, bruknės, imbieras, natūralus medus.
Gėrimas gaminamas ąžuolo statinėse. Pardavinėjamas rankų darbo keraminiuose buteliuose. Juodo balzamo kokybė per daugelį metų patvirtinta tarptautinių mugių medaliais (virš 30). Rygos juodasis balzamas naudojamas liaudies medicinoje kaip priemonė nuo persišaldymo ir virškinimo problemų.
Pagal legendą imperatorė Jekaterina, lankiusi Latviją ir vizito metu susirgusi, pasveiko gydoma juoduoju balzamu. Laisvas laikas.

19.00val Rygos Operos teatre žiūrėsime baletą “Gulbių ežeras”.
Po spektaklio kelionė į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Transportas
Kelionės vadovas ,ekskursinė programa
Kelionės organizavimas

Papildomos išlaidos:
Mokamiems objektams reikia turėti ~ 17 Eur

Pastaba.Lankomų objektų skaičius, eiliškumas gali keistis.

Vykstantys į Latviją – nepamirškite asmens dokumento: paso arba tapatybės kortelės.