Ekskliuzyvinė kelionė į saulėtąją Maltą (+skrydis) (kolektyvams)

Kviečiame keliauti į saulėtąją Maltą! Ši nepaprasta šalis gali pasigirti ne tik puikiu oru ir gelsvo smėlio paplūdimiais, išsipusčiusiais egzotinėmis palmėmis. Malta – tai kur kas daugiau nei įprastas turistinis kurortas. Retai, kur dar galima išvysti tiek daug įvairių gamtos ir architektūros stebuklų viename nedideliame plote, nei Maltoje. Lankytinų vietų čia begalė! Tai tikras muziejus po atviru dangumi.
Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

Preliminari kaina – 600Eur/asm (+skrydis) jeigu keliautojų nemažiau kaip 8asm.

Į kainą įskaičiuota: nakvynė su pusryčiais, vietinis transportas Maltoje, lankomi objektai, ekskursijos su lietuviškai kalbančiu gidu, fantastiški tradicinai Gozo pietūs. Neįskaičiuota: skrydis (bilietai perkami susirinkus grupei); papildomi pietūs bei vakarienės.

1 diena. 16:45val skrydis Vilnius-Malta.

Atvykimas į Maltą ketvirtadienį vakare 19:05

Pasitinka vietinis lietuviškai kalbantis gidas ir poilsiautojai pristatomi į viešbutį.

Vakaras laisvas, aplinkui Sliemą daugybė restoranų bei nuostabi promenada pasivaikščiojimui.

2 diena.

Gardūs pusryčiai. Startuojame 9:30. Užsakytas transportas visai dienai po Maltos salą.

Pirmiausia aplankome sostinę Valetą, visas miestas yra UNESCO paveldo objektas ir nesuskaičiuojami miesto kampeliai tiesiog alsuoja istorija kur bepažiūrėsi. Turas po sostinės gatves.

Apsilankymas Šv. Jono katedroje. (į kainą įskaičiuota).

Po katedros turas tęsiamas po Valetos gatveles ir užbaigiamas viršutiniuose Barrakka soduose, kur išdidžiai galima aprėpti didįjį Valetos uostą ir godžiai ryti akimis ir ausimis jo turtingą istoriją su lietuviu gidu. Tai be abejonės gražiausias panoraminis vaizdas uostamiestyje,  kur ir prasidėjo pats ryškiausias Maltos istorijoje periodas –  kai 16 amžiaus pradžioje atvyko Šv. Jono riteriai.

12:30 vykstame į žvejų miestelį Marsašloką. Trumpas sustojimas, pasivaikščiojimas po žvejų miestelio promenadą. Galimybė nusipirkti suvenyrų, bei žinoma privalu nusifotografuoti įlanką pilną įvairiausių tipų maltietiškų žvejų laivelių vadinamų Luzzu.

13:00 vykstame į vietovę žinomą mėlynosios grotos vardu, plaukimas laiveliu į grotą (trukmė apie 25min,  į kainą įskaičiuota).

15:00 sustojimas prie Dinglio klifų, stačiausių Maltos šlaitų kurie apjuosę salą iš vakarinės pusės tarsi gynybinė siena iškilusi vietomis net iki 250 metrų virš jūros lygio.

16:00  Pradėjus dieną naująją sostine, užbaigsime dieną Mdina– senąja sostine, dar vadinama tyliuoju miestu, kuris savo sienomis nebyliai byloja istorijas siekiančias Finikiečių laikus. Miestas buvo įkurtas dar 7 amžiuje prieš mūsų erą Maltos naujakurių Finikiečių ir toliau buvo lipdomas sluoksnis po sluoksio per turtingą Maltos istoriją iki pat šių dienų.

Turas po miesto gatves, plotas tesiekia 2 hektarus, tad pavyks apeiti praktiškai visą miestą.

3 diena.

Pusryčiai. 9:30 pradedame kelionę į Gozo salą ir vykstame į šiauriausią Maltos tašką Cirkewwa kur vyks persikėlimas į Gozo salą.

9:45 kėlimasis keltu.

10:20 kelionės pradžia po Gozo salą. Vykstame aplankyti Calypso uolos aprašytos pačio Homero Odisėjoje. Tai yra vieta kur deivė Kalypsė kalino keliautoją Odisėją grįžtantį iš Trojos karo 7 metus.

11:30 Xwejni bay – druskos garinimo vonios, kurios iki šiol pilnai naudojamos vietinių Gozo gyventoju išgauti druską iš jūros.

12:15 Dvejra –  vietovė ir žymusis mėlynasis langas (Azure Window) ir nors jau nebeliko pačio lango, audra prieš keletą metų negailestingai nubloškė visą arką, tačiau vietovė visai nesuprastėjo ir toliau didžiuojasi vidinės jūros įlanka bei Fungus uola, viena iš negyvenamų Maltos salų stūksančių šalimais.

12:40 pietų sustojimas restorane su vaizdu į vidinę jūra ir nacionalinio Maltos patiekalo – triušienos. (į kainą įskaičiuota, starteris, triušiena, desertas ir kava, ir net nacionalinio kaktusų likerio užbaigiamąjai natai po pietų).

14:30 Ta Pinu šventovė,  Pats stipriausias Maltoje piligrimų traukos centras. Tai vieta kurioje 19 amžiaus pabaigoje prakalbo Švenčiausioji Mergelė Marija paprastai valstietei grįžtančiai iš laukų.

15:00 sustojimas Gozo sostinėje Viktorijoje arba Rabat. 30 minučių laisvas laikas pagal pageidavimą.

Kas norės galės palipti į Citadelę – gynybinį miestą esantį Viktorijos širdyje ir pačiame centre ant kalno, nuo Citadelės įmanoma akimis aprėpti visos Gozo salos panoramą, arba bus galima pasilikti Viktorijos centrinėje aikštėje ir patyrinėti jos siauras gatveles bei daugybę mažų parduotuvėlių tiek suvenyrams tiek vietiniams dirbiniams.

16:00 grįžimas į Maltą. Laisvas laikas

Ketvirta diena:

Pusryčiai.

15:00 transportas į oro uostą iki to laiko laisvas laikas Maltoje.

Į kainą įskaičiuota: nakvynė su pusryčiais, vietinis transportas Maltoje, lankomi objektai, ekskursijos su lietuviškai kalbančiu gidu, fantastiški tradicinai Gozo pietūs. Neįskaičiuota: skrydis (bilietai perkami susirinkus grupei); papildomi pietūs bei vakarienės.

Pastaba: minimali grupė kelionei 8 asmenys.

 

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt