Ekskliuzyvinė kelionė į Biržų kraštą (kolektyvams)

Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

Ryte išvykstame Biržų link.

Bene labiausiai Biržai garsėja kaip aludarių kraštas, kur pirmiau buvo statomas al’aus bravoras nei miesto rotušė. Garsus šis šiaurės Lietuvos miestas ir karstinėmis įgriuvomis, kurių niekur kitur nėra tiek daug kiek Biržų apylinkėse. Bene žinomiausia iš visų įgriuvų yra Karvės ola, paskelbta gamtos paminklu. Karvės olos įgriuva stebina savo dydžiu, tačiau ne mažesnį įspūdį daro aplink šią olą esanti teritorija. Kur nepasižiūrėsi visur įgriuvos. Apžiūrėję karvės olą, keliaujame toliau.

Užsukame aplankyti Kirkilų ežeryno – Kirkilų kraštovaizdžio draustinyje (toks vienintelis Baltijos šalyse). Šioje vietoje daug įgriuvų, kurios yra įsmukusios žemiau gruntinio vandens ir dėl to virtusios ežerėliais. Ežeryną sudaro daugiau kaip 30 susijungusių ežerėlių ir užima 4 ha plotą. Aplankome prie ežerėlių pastatytą kanojos formos apžvalgos bokštą. Bokšto aukštis – beveik 32 m, 30 metrų aukštyje įrengta apžvalgos aikštelė. Užlipus į apžvalgos bokštą atsiveria nuostabūs vaizdai – 30 vandens pilnų smegduobių, vadinamų Kirkilų draustinio ežerėliais, kurių skersmuo – apie 35 m  ir daugiau. Kartais, esant tam tikroms sąlygoms, vasaros metu jie nusidažo įvairiomis spalvomis.

Važiuojame į Sodeliškių dvarą, kuriame itin įdomiai praleisime laiką bei čia pat ir nakvosime 😊 Čia mūsų laukia:

Pietūs (šalti-karšti patiekalai, su elnienos dešrelėmis)

Senovinės technikos muziejaus lankymas. Muziejuje išvysite senovinių garo traktorių, autobusų, sunkvežimių, spec. paskirties technikos, prieškarinių, bei tarybinių automobilių, motociklų, dviračių kolekcijas, sraigtasparnį ir daugybę kitų eksponatų. (Lankymas savarankiškas arba su vietiniu gidu)

Edukacinė programa „Grūdo kelias” (su alaus degustacija) Tai ekskursija autentiškoje XXa. pradžios sodyboje, kurios metu pamatysite buities rakandų, senovinių žemės dirbimo padargų ekspozicijas kluoną, klėtęlę, pirtelę, kurioje ir dabar verdamas naminis alus pagal senovines tradicijas. Išvysite ir vienintelį Lietuvoje veikiantį vėjo malūną. Kiekvienas išsikepsite savo duonos kepaliuką senoviniame pečiuje. Lankysite gyvūnus, tokius kaip: taurieji elniai, danieliai, muflonai, alpakos, asiliukas, ponis.

Skani ir soti vakarienė.

21:00-23:00 Atsipalaidavimas SPA zonoje. 12 m. baseinas, sūkurinė vonia, kaskada, stipri vertikali srovė, geizeris, yra persirengimo kambariai, dušai, rankšluosčiai. (pirčių lankymas už papildomą mokestį, lankymo laikas skiriamas pagal sodybos užimtumo grafiką vakare arba ryte 2 val.)

Nuo 22val ramybės metas, poilsis. Nakvynė jaukia prabanga dvelkiančiuose dvaro sodybos viešbučio kambariuose (dviviečiai, triviečiai, keturviečiai).

2 Diena. Puikiai išsimiegojus laukia sotūs pusryčiai su elniena. (Karštas patiekalas, šaltų užkandžių švediškas stalas, kava, arbata).

Atvykstame į Biržus – į vieną seniausių Lietuvos miestų. Tai buvęs kunigaikščių Radvilų miestas, kurio puošmena ir praeities atspindys bastioninės tvirtovės rūmai, kur dabar įsikūręs krašto muziejus „Sėla“. Apsilankome muziejuje.(~5eur/asm)*.
Susipažinsime su Biržais ir jo apylinkėmis. Miestą puošia Šv. Jono Krikštytojo bei Evangelikų reformatų bažnyčios. Biržų miesto širdyje-Širvėnos ežeras. Jame ilgiausias Lietuvoje pėsčiųjų tiltas (525 m), vedantis Astravo link. Šiame mieste 19 a. viduryje savo pėdsaką paliko ir grafai Tiškevičiai. Biržuose stovi 19 a. statyti itališkų vilų stiliaus rūmai. Pasivaikščiosime pėsčiųjų tiltu iki Astravo dvaro.

(pageidaujant galima al’aus degustacija)

Kelionė namų link.

Į kainą įskaičiuota: transportas, kelionės vadovas, nakvynė dviviečiame/triviečiame/keturviečiame kambaryje, pietūs, vakarienė, pusryčiai, Spa zona, senovinės technikos muziejaus lankymas, gido paslaugos, organizavimas.

*Pirtys – rusiška, suomiška, turkiška už papildomą mokestį 1 pirtis 35eur/1val.

*Iki 23 val. sodyboje dirba kokteilių baras

*Yra vaikų žaidimų kambarys ir aikštelė lauke

*Teniso kortai (mokama)

Pasiteiravimui apie kelionę: