Ekskliuzyvinė degustacija Gubernijos rūsiuose su Roku IŠPARDUOTA

7 spalio
30 €
30 €
Kaina asmeniui
Ekskliuzyvinė degustacija Gubernijos rūsiuose su Roku - Šiauliai 2022.10.09
vienos dienos ekskursija

Ryte išvykstame iš Klaipėdos (laikas bus tikslinamas). Pro Kretingą, Plungė, Telšius.

Vykstame į Saulės miestą – Šiaulius.Šiauliai jau skaičiuoja 8-ą savo istorijos šimtmetį. Miestas ne kartą buvo niokojamas gaisrų, karų, okupacijų. Kiek griovė – nesugriovė, kiek degino – nesudegino, miestas gyvas, miestas  – Feniksas. Šiaulių istoriją pasakoja pastatai, medžiai, gatvės, aikštės…

Įdomiausia tai, kad miestas įsikūręs ties Žemaitijos ir Aukštaitijos riba. Šiauliečiai juokauja, kad pusė miesto priklauso vieniems, kita pusė – kitiems… Šiaulių vardas istorijoje sietinas su 1236 m. Saulės mūšiu. Minint mūšio 750-ąsias metines, atidengtas Šaulio paminklas,  tapęs miesto simboliu, o visai šalia – kitas žymus Šiaulių objektas – net 6,6m aukščio geležinė lapė. Apžvalginės ekskursijos metu  aplankysite Saulės laikrodžio aikštę, Šv.Petro ir Pauliaus katedrą. Pasivaikščiosite pėsčiųjų bulvaru, kuriuo miestiečiai labai didžiuojasi, išgirsite įdomybių apie čia gyvenusias ir veikusias asmenybes.

Aplankysime interaktyvų Baltų centrą. Šiame centre šiuolaikinėmis technologijomis, eksponatų kopijomis, edukacinėmis veiklomis pristatoma baltų istorija, kultūra, gyvensena sukuriant galimybes ugdyti sąmoningą baltiškojo paveldo pažinimą ir jo išsaugojimo nuostatas. Centras skirtas skatinti aktyvų lankytojų dalyvavimą, susidomėjimą, pažinimą ir informacijos įsisavinimą per pojūčius – klausą, uoslę, regėjimą ir lytėjimą.

Keliaujame į pirmąjį Šiaulių pramonės rajoną, kuriame net nuo 1665m veikia seniausia Lietuvos įmonė. Šiauliuose veikiančioje alaus darykloje puoselėjamos senosios tradicijos, natūralumo ir autentiškumo dvasia. Gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos, o alaus daryklos darbuotojai – patyrę ir profesionalūs specialistai. Čia “Gubernijoje” mus pasitiks gidas Rokas, kuris puikiai žinomas mūsų turistams ir mūsų laukia ypatinga ekskursija ir žinoma gardaus alaus degustacija*, atnaujintuose daryklos rūsiuose. Tai ekskursija po seniausią vis dar veikiančią alaus daryklą ir senovinius daryklos rūsius. Jums bus papasakojama apie gamybą, istoriją, o po to maloniausia akimirka – degustacija.

Šiek tiek apsvaigę ir linksmi keliaujame namo.

Papildomos išlaidos apie 15Eur

 • Į kelionės kainą įskaičiuota:
  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • Ekskursinė programa.

  • Ne mažiau kai 15 keliautojų.
  • Pasiteiravimui apie kelionę:
   •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
   • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt