Edukacinė išvyka moksleivių ir suaugusių grupėms „MIŠKO GRYČIOS“ KALĖDOS

”Mes lietuviai turim unikalių simbolinių šventų kūčių kepinių -  tokių kaip kūčiukai ir močiutės kalėdinis pyragas. ir „Kaimiškų‘‘ sausainių. Norėdami išsaugoti ir perduoti jaunimui senąsias tradicijas ir paskatinti juos kepti namuose kartu su šeima, Kalėdų laukimo periodui norim pakviesti, moksleivius, kolektyvus į edukacines programas“...
Edukacinė išvyka moksleivių ir suaugusių grupėms „MIŠKO GRYČIOS“ KALĖDOS
Kelios datos

Kaunas-Jurbarkas kelyje  Skrebenų k. miško užuovėjoje rasit ”Miško Gryčią”. Lietuviai visais laikais mėgo skaniai ir sočiai pavalgyti. Tradiciniai patiekalai išliko per šimtmečius: tai – mūsų istorijos ir kultūros dalis. „Miško gryčios“ šeimininkai tam paruošė kelias edukacines programas, kuriose atskleis senosios lietuviškos virtuvės maisto gamybos papročius bei tradicijas. Jos  patiks ir mažiems ir dideliems…

”Mes lietuviai turim unikalių simbolinių šventų kūčių kepinių –  tokių kaip kūčiukai ir močiutės kalėdinis pyragas. ir „Kaimiškų‘‘ sausainių. Norėdami išsaugoti ir perduoti jaunimui senąsias tradicijas ir paskatinti juos kepti namuose kartu su šeima, Kalėdų laukimo periodui norim pakviesti, moksleivius į edukacines programas“. Edukacinės programos priimamos nuo gruodžio 1 d. (laikas derinamas su šeimininkais).

Jūsų pasirinkimui:

KŪČIUKŲ KEPIMO EDUKACIJA

Edukacijos metu vaikai patys gamins kūčiukus, sužinos tikrąsias  kūčiukų kepimo tradicijas. Kad jų receptas ir toliau plistų iš kartos į kartą. Kol keps kūčiukai pažaisime, išmoksim Šventų kūčių nakties burtų. Su arbata ar spanguolių kisieliumi vaikus pavaišinsim mielinėmis bandelėmis.

Edukacijos trukmė – nuo 1,5 iki 2h

Minimalus dalyvių skaičius 15

Kaina – 8 eurai

Močiutės Kalėdų pyrago edukacija

Edukacijos metu, išmoksite kaip užminkyti meilinį pyragą tokį kaip gamindavo mūsų močiutės. Pasidalinsime jo receptu ir mielinės tešlos gaminimo paslaptimis. Pasakomis apie kūčių ir Kalėdų laukimo darbus ir tradicijas. Kol pyragas keps sužinosite apie kūčių nakties burtus. Dalyvius pavaišinsime mielinėmis bandelėmis su arbata ir spanguolių kisieliumi. Pasigamintus pyragus dalyviai pasiims su savimi.

Edukacijos trukmė nuo 1,5 iki 2 h

Dalyvių skaičius nuo 15 iki 25

Kaina 10eurų

„Kaimiškų“ sausainių edukacija

Edukacijos metu kartu pasiruošim sausainių tešlą. Juos gaminsime per senovinę mėsmalę ir kepsime. Kol sausainiai keps, kartu pasigaminsime bičių vaško žvakelę, kūčių stalui papuošti. Kai sausainiai iškeps juos ragausime su arbata ir spanguolių kisieliumi.

Edukacijos trukmė nuo 1,5 iki 2h

Dalyvių skaičius nuo 15 iki 25

Kaina 10 eurų

Jeigu vaikams norit pakviesti gerąją miško laumę, mes jums padėsime, kaina 150 eurų

Po edukacinės programos siūlome asilankyti Raudondvario dvaro kalėdiniame miestelyje, pasivaikščioti po kalėdiškai išpuoštą dvarą.

Vykstame į Kauno Rotušės aikštę pasigrožėti Kalėdine  egle, pasivaikščioti po šventiškai pasidabinusį Kauno senamiestį.

Po nepakartojamos, įspūdžių pilnos dienos, kelionė namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Transportas;
*Kelionės organizavimas ir kelionės vadovo paslauga (ekskursinė programa).

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt