Dzūkijos perliukai: Merkinė – Liškiava – Druskininkai (kolektyvams)

DZŪKIJA. Viskas apie Dzūkiją toj dainoj: Mes esam dzūkai girių karaliai…
Dzūkijos perliukai: Merkinė- Liškiava - Druskininkai
Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

Anksti ryte išvykimas Dzūkijos link.

Atvykus į mažą Liškiavos kaimelį, išvysime didingą vėlyvojo baroko architektūros palikimą – Liškiavos bažnyčios ir vienuolyno ansamblį*. Tai – vienas lankomiausių Dzūkijos objektų. Keliaudami toliau, dešiniajame Nemuno krante, tarp Stangės Merkio upių stūkso reikšmingiausias šios vietovės praeities liudininkas – Merkinės piliakalnis. Užlipęs pasijunti kaip žvalgybiniam bokšte: šviesiai dažytų dzūkiškų pirkių stogų atsiduria po kojomis, o už jų plyti Merkio ir Nemuno upių santaka. Nutviekstas saulės, Dzūkijos miškų apsupty, spindi stiklinis kupolas. Kupolo viduje stovi Merkinės piramidė, o joje – du unikalūs kryžiai, kurie, ypatinguoju būdu, koncentruoja subtiliąją dvasinę energiją bei perteikia ją šios erdvės lankytojams.

Pažintis su Druskininkais – didžiausiu ir gražiausiu Lietuvos kurortu, savo mineraliniais  vandenimis  garsėjusį  jau XVII amžiuje, o šiandien turintį net 12 mineralinio vandens šaltinių. Aplankysime Vilniaus alėją, gėrėsimės Druskonio ežero pakrante. Visais metų laikais čia jaučiama harmonija, todėl Druskininkai laikomi sveikatos šaltinių kurortu. apžvalginė ekskursija pasivaikščioti po į M.K.Čiurlionio mylėtą miestą, kur susipažinsime su dailininko ir kompozitoriaus kūryba. Čia turėsite galimybę išbandyti lynų kelią*. Tai vienintelė tokia pramoga Lietuvoje. Kelionės metu pro skaidrius keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysime: įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą.

Prieš vykstant namų link, dalyvaujame edukacinėje – degustacinėje programoje ir vaišinamės dzūkiškomis bandomis, keptomis ant kopūstų lapų*. Sotūs keliaujame į namus.

Vėlai vakare grįšite į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Transportas.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.

Papildomos išlaidos kelionėje apie 30eur

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt