Drakonų festivalis Krokuvoje

Drakonų festivalis Krokuvoje
gegužės 29 - gegužės 31
139 €

Drakonų festivalis Krokuvoje

139 €
Kaina asmenui
Drakonų festivalis Krokuvoje
3dienos2naktys

1 diena. 2val (laikas gali būti tikslinamas) išvykimas iš Klaipėdos, Kauno, Alytaus (kiti sustojimai pagal susitarimą). Kelionė Lietuvos – Lenkijos keliais. Aplankome įmantrią kalkakmenio uolų viršūnėse pastatytą Ogrodzieneco pilį *. Tai viena galingiausių ir įspūdingiausių renesansinių gynybinių pilių, kuri pradėta statyti 1350 m karaliaus Kazimiero paliepimu, Ji buvo smarkiai apgriauta švedų karo metu, bet iki šiol išlikę griuvėsiai nustebins lankytojus savo didybe ir galybe. Keliaujame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Keliaujame į Bochnią druskų kasykla. Bochnios druskų kasykla yra viena seniausių druskos kasyklų Europoje. Ši vieta , kur druska buvo kasama 7 šimtmečius, yra netoli pasauliniu mastu žinomų Veličkos druskų kasyklų ir Krokuvos. Druskų klodus 13 amžiuje miestelio gyventojai atrado visai netikėtai ir tai tapo jų “aukso gysla”. Tai ištisas požeminis miestas pilnas paslapčių ir atradimų. Liftai, šachtos, galerijos.  Ekskursija po kasyklą su vietiniu gidu *. Pasakojimai apie sudėtingą kalnakasių darbą. Požemiuose visais metų laikais temperatūra svyruoja tarp + 14-16 laipsnių. Šiuo metu senoji druskų kasykla pritaikyta sveikatingumo poreikiams –čia įrengta sanatorija, kur druskomis prisotintas oras padeda gydyti kvėpavimo takų ligas. Aplankome požeminius šachtų labirintus, kurie driekiasi apie 4,5 km maždaug 300-450m po žeme. Vykstame į „Lenkijos deimantu“ vadinamą senąją sostinę Krokuvą, kurios istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Turgaus aikštėje pamatysime Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, miesto rotušę ir paminklą A. Mickevičiui. Senamiesčio pakraštyje praeisime Krokuvos gynybinių sienų liekanas, Florijono vartus ir Barbakaną – miesto vartus saugojusį gynybinį įtvirtinimą. Aplankysime skverelyje už gynybinių įtvirtinimų pastatytą paminklą Žalgirio mūšiui ir kitus objektus. Vavelio kompleksas – Krokuvos širdis,  Vavelio katedra* – čia buvo karūnuoti  beveik visi Lenkiją valdę karaliai, taip pat ir Lietuvos – Lenkijos karalius Jogaila, pakilsime į Žygimanto varpinę, aplankysime kriptas, kur palaidoti karaliai, ir žymūs Lenkijos žmonės, Vavelio pilis.  Dienos pabaigos kulminacija – kasmetinio “Drakonų festivalio” gražiausias pasirodymas. Vavelio kalvos papėdėje susibūrę tūkstančiai žmonių laukia, kol Vyslos upėje pasirodo atplaukiančių drakonų figūros. Šio pasirodymo metu susijungia muzikos, šviesos ir vandens stichijos, susirinkusius žavi nuostabių būtybių pasirodymas Vyslos vandenyse. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Su trumpais sustojimais prasivaikščioti, pavalgyti keliaujame link namų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
*2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
*Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa;
*Kelionės organizavimas.

Papildomos išlaidos kelionėje: apie 30Eur

Pastaba. Lankomų mokamų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose neveda.