Didžiausias Žiemos Festivalis Visatoje – KALĖDŲ KOSMINĖ STOTIS PAKRUOJO DVARE! (2024.01.13)

Didžiausias Žiemos Festivalis Visatoje – KALĖDŲ KOSMINĖ STOTIS PAKRUOJO DVARE!
13 sausio
39 €
39 €
Kaina asmeniui
Didžiausias Žiemos Festivalis Visatoje – KALĖDŲ KOSMINĖ STOTIS PAKRUOJO DVARE!
1 dienos ekskursija

Išvykimo vietos

  • 09.00 val. - Klaipėda, PC Akropolis (iš Dubysos g pusės)
  • 09.30 val Kretinga, Lidl
  • 10.00 val Plungė, Circle degalinė prie Porto
  • 10.30 val Telšiai, kavinė Branša

Vykstame į Šiaulius. Šiauliai jau skaičiuoja 8-ą savo istorijos šimtmetį. Miestas ne kartą buvo niokojamas gaisrų, karų, okupacijų. Kiek griovė – nesugriovė, kiek degino – nesudegino, miestas gyvas, miestas – Feniksas. Šiaulių istoriją pasakoja pastatai, medžiai, gatvės, aikštės…

Įdomiausia tai, kad miestas įsikūręs ties Žemaitijos ir Aukštaitijos riba. Šiauliečiai juokauja, kad pusė miesto priklauso vieniems, kita pusė – kitiems… Šiaulių vardas istorijoje sietinas su 1236 m. Saulės mūšiu. Minint mūšio 750-ąsias metines, atidengtas Šaulio paminklas, tapęs miesto simboliu, o visai šalia – kitas žymus Šiaulių objektas – net 6,6m aukščio geležinė lapė. Apžvalginės ekskursijos metu aplankysite Saulės laikrodžio aikštę, Šv. Petro ir Pauliaus katedrą. Pasivaikščiosite pėsčiųjų bulvaru, kuriuo miestiečiai labai didžiuojasi, išgirsite įdomybių apie čia gyvenusias ir veikusias asmenybes. Pagal galimybę laisvas laikas papietauti arba pasivaikščioti po istorinį Šiaulių bulvarą.

Toliau lankomės didžiausioje Lietuvos dvaro sodyboje – Pakruojo dvare*.

DIDŽIAUSIAS ŽIEMOS FESTIVALIS VISATOJE – KALĖDŲ KOSMINĖ STOTIS PAKRUOJO DVARE!

AR ŽINOJAI? Kiekviena dalelė žmogaus kūne kadaise seniai seniai priklausė kuriai nors žvaigždei, kurios jau nebėra. Po Didžiojo sprogimo, kuris įvyko prieš 13,8 mlrd. metų, kuomet formavosi mūsų Visata, praėjus tam tikram laikui, pradėjo formuotis pirmosios žvaigždės, o juk žvaigždės irgi turi tam tikrą gyvenimo laiką, kai žvaigždė pasiekia paskutiniąją savo gyvavimo stadiją, ji tampa supernova ir, galiausiai, susprogsta, pažerdama ryškų šviesos pliūpsnį ir milijonus švytinčių dalelių į visas puses. Po daugelio metų iš tų dalelių pradėjo rastis kita gyvybė – tai žmonija. O kiekvienoje ląstelėje mūsų kūne yra elementų, susikūrusių supernovos – mirštančios žvaigždės – centre. Tad, jeigu kosmoso begalybėje jaučiamės nereikšmingi ir labai maži, labai labai klystame. Mes ne tik perkeltine, bet ir tiesiogine prasme esame kilę iš žvaigždžių dulkių. Kiekvienas mes esame ypatingas. Kiekvienas žmogus yra sudarytas iš žvaigždės. KIEKVIENAS ŽMOGUS šičia tarp šių planetų visoje šio kosmoso platybėje yra ŽVAIGŽDĖ.

FESTIVALIO PROGRAMOJE:

— Kosminio dydžio šviesos žibintai: planetos ir kometos, raketos ir kosminė stotis (net 15 ha ploto!), skriejantys žvaigždynai ir ledynai bei dar milijonas atradimų žengiant paukščių takais

— Užburiantis šviesos ir lazerių šou —

— Kalėdiniai aktorių pasirodymai ir šokis su baltais lokiais —

— Marso kanjonų atrakcionai —

— Galaktikos platybių Kalėdų senelio rezidencija —

— Nykštukų žiemos dovanų manufaktūros —

— Visatos gardėsių mugė ir gastronominiai atradimai —

— Dangiškų skonių kepykla —

— Šiaurinės žvaigždės kalėdinis paštas su jos pasiuntiniu kupranugariu Bučkiu —

— Kosminis Žaldokas iš Jupiterio —

— Ir dar daugiau!–

Su visa šeima aplankykite GALAKTIKOS PLATYBIŲ KALĖDŲ SENELIO REZIDENCIJĄ, kur Kalėdų seneliui galėsite pašnibždėti pačius slapčiausius troškimus, ir nesvarbu, iš kurio galaktikos krašto jūs būtumėte atkeliavęs.

Jei nedrįstate tiesiogiai išsakyti savo troškimų – jums mielai pagelbės ŠIAURINĖS ŽVAIGŽDĖS KALĖDINIS PAŠTAS su ištikimiausiu jo pasiuntiniu – KUPRANUGARIU BUČKIU. Šiuo paštu jūs galėsi pasiųsti ir atvirlaiškius iš KALĖDŲ KOSMINĖS STOTIES su šilčiausiais linkėjimais draugams ir artimiesiems.

FESTIVALYJE ATRASKITE:

VISATOS GARDĖSIŲ MUGĖ ir (G)ASTRONOMINIAI ATRADIMAI joje bei DANGIŠKŲ SKONIŲ KEPYKLA lepins jus gardžiausių užkandžių įvairove, cinamonu kvepiančiais kepiniais, šildančiais gėrimais ir jaukiausių dovanų idėjomis. Šventiškai nusiteikę dvaro restoranai svetingai kvies sočių žiemos vakarienių.

NYKŠTUKŲ ŽIEMOS DOVANŲ MANUFAKTŪROS jau kruopščiai ir su meile priruošė jums puikiausių dovanų sau ir artimiesiems iš vilnos, puošniausių audinių, molio, medaus ir vaško, o kur dar kolekcijos parfumų, neregėtų keistenybių-įmantrybių iš kitų planetų! Esate laukiami ir kviečiami užsukti įvertinti jų triūso. Čia galite ir patys panorėję su(si)kurti norimą dovaną.

KOSMINIS ŽALDOKAS IŠ JUPITERIO senajame bravore tokias žiemos linksmybes rengia, kad neužsukus – didis praradimas! Neaplenkite ir pagarsėjusios visoj visatoj Spirito varyklos, kur net žvarbiausią dieną jus sušildys užpiltinėm, trauktinėm ir kitais gardžiais vaistais!

Pilni įspūdžių ir emocijų, išvykstame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Transportas;

Kelionės vadovas;

Ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:

*Žiemos festivalis Pakruojo dvare – suaugusiems – 18 Eur/asm. Vaikams nuo 5 m., moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems – 14 Eur/asm. Vaikams iki 4 metų (imtinai) nemokamai.

Pastaba.

Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.

Išvykimo informacija siunčiama likus 1 – 2 dienoms iki kelionės.

Pasiteiravimui apie kelionę:

Ieva tel.: +370 678 59 120 el paštu: keliones@alvaturas.lt

Laima tel.: +370 686 26261 el paštu: alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt