Čekiškoji Šveicarija – Praha – Vroclavas (kelionė keliama į kitą datą)

Čekijos Šveicarija yra jauniausias, bet labiausiai turistų lankomas nacionalinis parkas Čekijos Respublikoje. 2000 metais šis regionas buvo paskelbtas nacionaliniu parku tam, kad apsaugotų šios vietovės unikalumą. Parkas garsėja nuostabaus grožio žaliais miškais, giliais ir vaizdingais Elbės upės slėniais, įmantriomis reljefo formomis. Vienas iš svarbiausių ir ryškiausių Čekijos Šveicarijos gamtos paminklų yra Pravčická vartai – didžiausias natūralus akmens tiltas Europoje.
Čekiškoji Šveicarija - Praha - Vroclavas
4 birželio - 7 birželio
205 €
205 €
Kaina asmenui
Čekiškoji Šveicarija - Praha - Vroclavas
kelionės trukmė 4d/3n

1 diena. 2:00 val.  išvykstame iš Klaipėdos. Galimas sustojimas autostrados sutartoje vietoje. Kelionė per Lietuvą, su trumpais sustojimais numatytose degalinėse. Sustojimas pietų pertraukai – apie 1 – 1,20 val. Kelionės per Lenkiją metu, lydintis grupę asmuo papasakos apie lenkų tradicijas, įdomias lankytinas vietas, Lietuvos-Lenkijos bendrą istoriją.
Po pietų atvykstame į žavingą architektūra, daugybe upių ir tiltų bei gyvybinga didmiesčio kultūrine scena pasižymintį miestą – Vroclavą. Tai „Lenkiškoji Venecija“, įsikūrusi prie Odros upės, dalinanti miestą į keliolika salų, sujungtų tiltais. Jų priskaičiuojama apie 117. Pasivaikščiosime romantiškomis senamiesčio gatvėmis, pasisveikinsime su nykštukais. Pasigrožėję vakariniu, spalvinguoju miestu vyksime nakvynei į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena. Pusryčiai. Čekijos Šveicarija yra jauniausias, bet labiausiai turistų lankomas nacionalinis parkas Čekijos Respublikoje. 2000 metais šis regionas buvo paskelbtas nacionaliniu parku tam, kad apsaugotų šios vietovės unikalumą. Parkas garsėja nuostabaus grožio žaliais miškais, giliais ir vaizdingais Elbės upės slėniais, įmantriomis reljefo formomis. Vienas iš svarbiausių ir ryškiausių Čekijos Šveicarijos gamtos paminklų yra Pravčická vartai – didžiausias natūralus akmens tiltas Europoje. Jis susiformavo prieš milijonus metų ir dabar traukte traukia turistus savo unikaliu  grožiu ir dydžiu: arkos plotis apačioje: 26,5 m, arkos aukštis: 16 m,  plotis: 7-8 m. Kalnuose prie Pravčicka vartų yra restoranas, kur galėsite atsipūsti ir paragauti tradicinių patiekalų. Šiame parke siūlomas ir pasiplaukiojimas upe. Vakarop vykstame į Prahą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursija po žavingąjį Prahos senamiestį, kurios metu pamatysite trečiąjį pagal senumą astronominį laikrodį. Kas valandą (nuo 8:00 iki 20:00) čia pasirodo apaštalų figūros bei kitos judančios skulptūros. Pagal galimybes aplankysime Prahos hradą, pasivaikščiosime Auksine gatvele, aplankysime Šv. Jurgio baziliką ir Šv.Vito katedras.  O dar ir įspūdingąjį Karolio tiltą – vieną iš Prahos miesto simbolių. Sklando legenda, kad 14 a. statant didingąjį tiltą į skiedinį buvo įmaišoma kiaušinių – kad šis tiltas tvirtesnis būtų. Pietauti siūlome plaukiant laivu* upe, grožintis vaizdais (būtina užsakyti iš anksto rezervuojant kelionę). Po ekskursijos laisvas laikas pasigrožėti  Prahos senamiesčiu. Nakvynė viešbutyje Čekijos-Lenkijos pasienyje.

4 diena. Žvalus rytas bus pamalonintas pusryčiais viešbutyje ir keliausime link namų. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 3 nakvynės viešbučiuose, kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams: 15-20Eur, plaukimas upe su pietumis ~26Eur (būtina užsakyti iš anksto)

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
  • Dalia tel.: +370 687 21623  el paštu:  dalia@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt