Čekija. Sudetų kalnų magija (rugpjūtis) IŠPARDUOTA

15 rugpjūčio - 18 rugpjūčio
365 €
365 €
Kaina asmeniui
Čekija. Sudetų kalnų magija 2024.08.15-18
kaina asmeniui apsistojant dviviečiuose/triviečiuose (gali būti pristatoma lova) kambariuose

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)
 • 04.00 val. - Alytus, autobusų stotis (Maximos aikštelė)

1 diena. Kelionė Lietuva- Lenkija. Su trumpais sustojimais keliaujame Čekijos link. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Adršpachų kalnų draustinį. Tai vienas unikaliausių Čekijos gamtos kampelių. Pamatome įspūdingas, į dangų šokančias sienas, kurios stebina ir forma, ir spalva, ir nuotaika. Lyg iš pasakos: čia sustojo smiltainio uolomis virtę nykštukai, įsimylėjėliai, lokiai, indėnai, dievai.. Tarsi didelis dingęs pasaulis! Siauri tarpekliai tarp uolų beveik nemato saulės šviesos.. Gyvybe čiurlena tik į paviršių prasimušę šaltiniai. Tarp uolų krenta Mažasis ir Didysis kriokliai. Įdomu, kad šis uolų „miestas“ viešai atidarytas tik nuo XVIII a. vid., nors jis čia skaičiuoja tūkstantmečius. Žemėlapyje uolos atsidūrė tik 1789m. Pasivaikščiosime specialiai turistams įrengtu taku, kurio ilgis apie 3,5 km. Pagal galimybę, vietinė atrakcija- pasiplaukiojimas ežeru.* Gamtos grožis, uolos, vanduo- niekada negali pabosti, niekada negali atsižiūrėti…
Apie pietus išvykimas į kalnų kurortą Pecą prie Snežkos. Pasikėlimas keltuvu* į aukščiausią Čekijos kalnų viršukalnę Snežką (dėl nepalankių oro sąlygų keltuvai į Snežką gali nedirbti), kur akį traukia neaprėpiama Sudetų kalnų didybė. Pasivaikščiojimas kalnų takeliais, besigėrint nuostabiu Krkonošės peizažu.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Šią dieną praleisime kalnų kurorte Špindleruv Mlyne, įsikūrusiame Krkonošės kalnuose. Keltuvu* pakilsime į Medvedino (1235 m.) kalną ir žygiuosime kalnų takeliais iki Elbės upės ištakų (žygis ~ 5 val. tad turite įvertinti savo fizines jėgas). Žavėsime įspūdinga kalnų panorama. Įdomu bus pamatyti, kur gimsta viena iš didžiausių Europos upių. Savo tėkmės pradžioje ji krenta nuo didelio skardžio, sukurdama įspūdingo grožio krioklį. Į kurortą galima bus sugrįžti kalnų takeliu arba nusileisti keltuvu*. Vakare pageidaujantys galės atsipalaiduoti Špindlerūv Mlyno vandens pramogų parke*: sūkurinės vonios, vandens takeliai, baseinas. Laisvas vakaras kurorte. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.  Žvalus rytas bus pamalonintas pusryčiais viešbutyje ir keliausime link namų. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais,
Kelionė autobusu;
kelionės vadovo – gido paslaugos,
Kelionės programos rengimas ir derinimas, kelionės organizavimo išlaidos.

 

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: mokami objektai, mokamos paslaugos  ~70eur

Pastabos:

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius ir eiliškumas gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu). Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi . Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais. Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytą priemokąJei kelionę registruojatės vienas ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jeigu nėra galimybės – kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.
 • Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio ar vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiamas pusryčių paketas/ šalta vakarienė (jeigu tokia galimybė numatyta pagal konkretaus viešbučio taisykles).
 • https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
 • PLATESNĖ INFORMACIJA

 

 • Reikalingi dokumentai:
  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt