Birštonas – Grūto parkas – Druskininkai

Birštonas - Druskininkai
18 rugsėjo - 19 rugsėjo
109 €

BIRŠTONAS-GRŪTO PARKAS-DRUSKININKAI

109 €
Kaina asmenui
BIRŠTONAS-GRŪTO PARKAS-DRUSKININKAI
2 dienų kelionė su nakvyne viešbutyje su pusryčiais

Kelionės data: 2021.09.18 – 2021.09.19 d

1 diena. 7val išvykimas iš Klaipėdos nuo pc Akropolis iš Dubysos g. pusės.

Vykstame į karališkąjį Birštono kurortą, kuriame puikiai sutvarkyta Nemuno kantinė, parkai, galima atsigaivinti mineraliniu vandeniu. Pažintį su kurortu pradėsite nuo Vytauto kalno. Ant daugiau nei 30m aukščio stačiašlaičio piliakalnio XIVa. pabaigoje stovėjusi Birštono pilis. Užkopę į piliakalnio viršūnę, apžvelgsite Nemuno kilpos ir apylinkių panoramą. Piliakalnio papėdėje esančiame parke pamatysite Vytauto Didžiojo paminklą. Didžiausias Birštono turtas – mineralinis vanduo. Tikro nekarbonizuoto mineralinio vandens „Vytautas“ paragausite sanatorijų „Tulpė“ ir „Versmė“ biuvetėse.

Keliaujame į Grūto parką*, esantį netoli Druskininkų. Grūto parke įrengta socialistinio realizmo dvasia sukurtų sovietinio laikotarpio veikėjų skulptūrų lauko ekspozicija. Toks parkas – unikalus reiškinys pasaulyje.

Po to vykstame į Druskininkus – vieną gražiausių kurortinių miestų, turtingą savo istorija, gamta ir žmonėmis. Druskininkai garsėja įvairiomis SPA paslaugomis, čia veikia, gydyklos, sanatorijos, SPA paslaugų centrai. Laisvas laikas arba siūlome apsilankyti Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA* (tik su galimybių pasu) – 30 000 kv. m. pramogų ir poilsio pasaulis. Čia tropinis +30 laipsnių karštis, net 9 metrus siekiančios palmės, žydras baseinų vanduo, 22 pirtys, įrengtos pagal įvairių pasaulio šalių tradicijas, egzotiški masažai  – visa tai tarsi pasakiška atostogų diena už tūkstančių kilometrų…

Nakvynė viešbutyje Regina.

2 diena. Po gardžių pusryčių eisime pasivaikščioti po Druskininkus. Aplankysime Vilniaus alėją, gėrėsimės Druskonio ežero pakrante. Visais metų laikais čia jaučiama harmonija, todėl Druskininkai laikomi sveikatos šaltinių kurortu. apžvalginė ekskursija pasivaikščioti po į M.K.Čiurlionio mylėtą miestą, kur susipažinsime su dailininko ir kompozitoriaus kūryba.

Jeigu pageidausite, galėsite išbandyti vienintelį Lietuvoje esantį lynų keltuvą* ir persikelti į kitą Nemuno pusę. Pakilus juo, skrisite virš medžių viršūnių, Nemuno, grožėsitės vaizdais iš paukščio skrydžio, kurie tikrai nepakartojami.

Vėliau keliausime į unikalią edukacinę programą „Sūri pamoka“* (2val) su druska. Sužinosite kaip gi seniau čia vietiniai tą druską virė. Druskos studija pristatys savo išradimus- su suktukais judantį elektromobilį, „roboto koją“- išbandysite patys 🙂 Jaukioje studijoje, prie židinio patys galėsite formuoti savo sūrius suvenyrus iš druskos. Tai tikrai lavinanti vaizduotę, kūrybiškumą pamoka. Kiekvienas dalyvis išsiveš po du savo sukurtus darbelius ir unikalios „Grožio“ šaltinio druskos indelį. Po atpalaiduojančios veiklos su druska bei sušilę po karštos arbatos keliaujame namų link.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas;
  • Kelionės vadovas;
  • Ekskursinė programa.
  • 1 nakvynė su pusryčiais dviviečiame/ triviečiame kambaryje

Lankomiems mokamiems objektams papildomai turėti apie 30Eur.

Vandens parko AQUA kainos: www.akvapark.lt