Basakojų takas – Rožių šventė Tukume

Ar prisimenate, kada paskutinį kartą vaikščiojote basomis? Ar išdrįstumėte bent keletui minučių išlipti iš patogių laisvalaikio batelių ir žengti saulėje besiskleidžiančių kankorėžių taku? O paskui pasimurkdyti molio klampynėje?
Basų kojų takas - Tukumas
18 liepos
29 €
29 €
Kaina asmenui
Basakojų takas – Rožių šventė Tukume
vienos dienos ekskursija

Keliojės data : 2020 m liepos 18 d

Ryte išvykimas iš Klaipėdos (pro Plungę, Telšius, Mažeikius). Kelionė į Latviją į basų kojų parką “Valguma pasaule”. Ar prisimenate, kada paskutinį kartą vaikščiojote basomis? Ar išdrįstumėte bent keletui minučių išlipti iš patogių laisvalaikio batelių ir žengti saulėje besiskleidžiančių kankorėžių taku? O paskui pasimurkdyti molio klampynėje? Tai dar ne viskas – Jūsų pėdų laukia rimtesnis iššūkis miške, mediniais kuolais pakilus virš minkštų samanų paklotės! Čia pailsėsite gamtoje ir net išlaisvinsite kojas nuo apavo, pasivaikščiosite specialiai įrengtu taku basomis.* leisimės į smagią, linksmą ir sveiką kelionę Basakojų taku, kurio ilgis net 2,6 km. Keliausime ir per žvirgždą, ir per smėlį, kankorėžius ir akmenis. Smagu bus pasiturkšti balto molio voniose, pabraidyti ir atgaivinti kojas Sluocenės vandenyje. Pėdose gausu nervų ląstelių susijusių su visais organais, todėl pėdų masažas stiprina ir atstato jų veiklą. Jis padeda sustiprinti kūno gyvybinį tonusą, pagerinti skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kt. organų veiklą. Pėdų masažas taikomas ir esant miego sutrikimams.

Išsmasažuotomis pėdomis toliau keliausime į Tukumą – tai nedidelis, sodų apglėbtas mažas miestelis Kuržemės prieigose. Tukumo miestelio ramybė darniai sugyvena su dinamišku šiuolaikinio gyvenimo ritmu. Miesto centras ir fontanas yra geriausia susitikimų vieta tiek senam, tiek jaunam. Gardūs valgiai, kavinėse ir užeigose tvyranti jauki atmosfera. Miestelyje esanti Laisvės aikštė – daugiau negu 600 metų tarnavusi, kaip turgaus aikštė į kurią prekiauti važiuodavo provincijų gyventojai iš artimų ir tolimų apylinkių, žvejai iš pajūrio ir vietiniai amatininkai. Vienas iš seniausių pastatų mieste yra šv. Trejybės liuteronų bažnyčia, kurioje įrengtas apžvalgos bokštas. Tukumas – miestas, kuris dar garsėja kaip Rožių miestas, o šiandien čia vyks Rožių šventė! Šioje šventėje išvysime neįtikėtinų kompozicijų, paveikslų iš rožių, bei galėsime padėti kartu kurti didžiausią pasaulyje rožių vainiką, arba dalyvauti pašėlusiose „Vežimų iš rožių“ varžybose su pačių pasigamintomis nemechaninėmis transporto priemonėmis.

Lengvai apsvaigę nuo rožių aromato keliaujame namų link.

Į kainą įskaičiuota:

  • Transportas,
  • Kelionės vadovas,
  • Ekskursinė programa,
  • Kelionės organizavimas

Papildomoms išlaidoms turėti apie 10Eur

Pasiteiravimui apie kelionę:

  • Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.
  • Dalia tel.: +370 687 21623  el paštu:  dalia@alvaturas.
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.l