Baltijos Kruizas Talinas-Stokholmas-Talinas

Talinas – viduramžių dvasia alsuojantis miestas. Pasivaikščiokite siauromis senamiesčio gatvelėmis, pajuskite viduramžišką dvasią, laisvo laiko metu apsilankykite Talino senamiesčio kavinukėje, paragaukite estiškų patiekalų. *Pramogos, linksmybės, skanus maistas, šokiai, muzika, šou programa – pasimėgaukite visu tuo plaukdami Baltijos jūra! *Aplankykite istorines Stokholmo vietas ir sužinokite daugiau apie Švedijos istoriją ir švedų kasdienybę.
Talinas - Stokholmas - Talinas
rugpjūčio 2 - rugpjūčio 4
112 €

1 diena. 02.30 val. išvykimas iš Klaipėdos nuo PC„Akropolis“, aikštelė iš Dubysos g. pusės.
05:00 val. išvykimas iš Šiaulių. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvažiuojate į Taliną. Apžvalginė ekskursija po Taliną autobusu: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Tarptautinis jūrų uostas.
18:00 val. (Estijos laiku) iš Talino komfortišku kruiziniu laivu išplauksite į Stokholmą. Pramoginė programa laive. Šokiai, grojant gyvai muzikai, karaoke, žaidimai, viktorinos, loterija su nuostabiais prizais ir dovanų kuponais kruizui, nepakartojama šou programa, sauna, SPA centras. Nakvynė laive (pasirinktos klasės kajutėse).

2 diena. 10:15 val. (Švedijos laiku) atplaukiame į Švedijos sostinę – Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po vieną gražiausių pasaulio miestų, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą “Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene“: Rotušė, kurioje kasmet vyksta Nobelio premijos laureatų banketai, Rotušės bokštas. Sergels Torg – šiuolaikinių pastatų rajonas, kurio puošmena – Kultūros namai; elegantiškoji Karalienės gatvė; Šv. Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Gamla Stan – Stokholmo senamiestis, išraižytas siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kurias supa daugybė kavinukių, restoranų, galerijų ir suvenyrų parduotuvių. Karalių rūmai – Stokholmo simbolis – visais laikais buvę atviri visuomenei, *Didžioji katedra – vieta, kur buvo karūnuojami šalies valdovai, Riterių bažnyčia – viena iš geriausiai Šiaurės Europoje išlikusių pranciškonų bažnyčių, kurioje nuo XIII a. laidojami šalies monarchai. Aplankomas populiariausias Skandinavijoje *“Vaza” muziejus, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVII a. karališkas karo laivas (jūros dugne išgulėjęs 333 metus). Laisvas laikas.
17:30 val. (Švedijos laiku) išplaukiame iš Stokholmo į Taliną. Įvairios pramogos laive. Nakvynė laive (pasirinktos kategorijos kajutėse).

3 diena. 10:00 val. (Estijos laiku) atplaukiame į Taliną. Vykstame į Talino senamiestį. Susipažįstame su naujuoju Viduramžių teatro atrakcionu ”Talino legendos”* (9 legendos, 9 kambariai – 400 kv. m. Šou trukmė – 40 min.). Nusileisite giliai į požemį ir keliausite 40 min. per istorijos amžius. Aktoriai profesionalai, mechaninės lėlės – robotai ir fantastinės vaizdo projekcijos lydės jus iš vieno kambario į kitą ir “gyvai” pademonstruos 9 populiariausias, šiurpiausias Talino legendas. ”Talino legendų” labirintuose pakilsime liftu į senovinės šventyklos bokštą, išgirsime nelabojo balsą, undinės dainą, išgyvensime priešų antpuolį ir marą, pajusime inkvizicijos ir karo baisumus, sužinosime apie pamirštus alchemikų atradimus…

1997 metais Talino senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir šiuo metu dažnai vadinamas „Europos viduramžių perlu“. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis. Aplankysime istorine praeitimi garsėjančią Tompea pilį, kur šiandien – Estijos seimas, didingą Domo katedrą, miesto Rotušę, Aleksandro Nevskio soborą – 19 a. caro valdžios simbolį, gatves “Trumpoji koja“, ”Bandelių skersgatvis“, „Oleivistės” ir “Nigulistės” bažnyčias, storosios Margaritos bokštą, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatus. Žymiausia ir didžiausia Talino senamiesčio bažnyčia – Šv. Nikolo ortodoksų maldos namai (13 a.), pastatyti Šv. Nikolo – jūrininkų globėjo garbei. Pasigrožėsime seniausiu Taline dekoruotu įėjimu į maldos namus, pakilsime ant Tompea kalvos esančių Patkuli ir Koktuosta apžvalgos aikštelių. Laisvas laikas Talino senamiestyje.
Vykstame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė patogiu autobusu;
  • 2 nakvynės kruizinio laivo B kl. kajutėje 4 – vietėje kajutėje (5,6,8-as denis, be lango su dušu ir WC);
  • Kelionės vadovo paslauga, ekskursinė programa.

Papildomos išlaidos:
Lankomiems objektams turėti: ~150 SEK ir ~15 €;
*Sveikatos draudimas kelionei (pageidaujant) – 3 € (asm. iki 65 m.); 6 € (asm. 65-75 m.)

Kelionės priemokos (pageidaujant):

  • Dveji pusryčiai laive – 24 €/suaugusiam; 16 €/ vaikui 12-17 m.; 12 €/ vaikui 6-11 m.
  • Dvejos vakarienės laive – 68 €/ suaugusiam; 34 €/vaikui 12-17 m.; 24 €/ vaikui 6-11m.
  • Nakvynė B klasės 3-vietėje kajutėje (be lango) – 9 € / asm.
  • Nakvynė B klasės 2-vietėje kajutėje (be lango) – 27 € / asm.
  • Nakvynė A klasės 4- vietėje kajutėje (su langu) – 12 € / asm.
  • Nakvynė A klasės 2- vietėje kajutėje su langu – 40 € / asm.

DOKUMENTAI:

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas“, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 15210. Prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG001230 (BTA draudimas).