Austrija. Žavingasis Vachau Slėnis – kelionė laivu Dunojaus upe – imperatoriškoji Viena (rugpjūtis)

Kelionė į Vachau slėnį Austrijoje, kur grožėsitės Dunojaus pakrantėmis, plaukdami laivu Dunojaus upe klausysitės Štrauso melodijų ir grožėsitės vynuogynais, mažais miesteliais. Aplankysite Melko vienuolyną. Pasivaikščiosite po imperatoriškąją Vieną.
22 rugpjūčio - 25 rugpjūčio
379 €
379 €
Kaina asmeniui
Austrija. Žavingasis Vachau Slėnis - kelionė laivu Dunojaus upe – imperatoriškoji Viena 2024.08.22-25
kelionės trukmė 4d /3n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais

Išvykimo vietos

 • 00.30 val iš Klaipėdos, pc Akropolis (iš Dubysos g. pusės)
 • 00.45 val iš Gargždų (prie Swedbank)
 • 01.10 val Trevena degalinė autostradoje (58km)
 • 01.45 val iš Kryžkalnio, Orlen degalinės (kryptis Klaipėda-Kaunas)
 • 03.00 val iš Kauno, Circle K degalinės (Vakarinis aplinkelis 10)
 • 04.00 val. - Alytus, autobusų stotis (Maximos aikštelė)

 1 diena.  Kelionė Lietuva-Lenkija-Čekija. Atvykstame į Brno – antrą, pagal dydį Čekijos miestą. Brno centras išsidėstęs tarp dviejų kalvų. Ant vienos iš jų –Šv.Petro ir Povilo katedra, ant kitos –Špilberko tvirtovė. Vakarinė ekskursija po Brno senamiestį pėsčiomis: Laisvės alkštė, Petro ir Povilo katedra, Senoji ir Naujoji miesto Rotušės. Nakvynė viešbutyje Brno.

2 diena. Pusryčiai.  vykstame į imperatoriškąją Vieną, kur vaikščiodami vingiuojančiomis senamiesčio gatvėmis su vietine gide susipažinsime su Austrijos sostinės istorija, praeisime pro Šv.Stepono katedrą, Vienos operą, Habsburgų rūmų kompleksą pasakojantį beveik šešių šimtų metų trukusią Austrijos-Vengrijos imperijos istoriją, grožėsimės kvepiančiais gėlių žiedais, vilios savo kvapais šviežūs kepiniai … Romantika, idilė, ramybė su elegantišku aristokratijos prieskoniu – visa tai atrasime Austrijos sostinėje Vienoje. Ne tik Vienos senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO, bet ir Vienos kavos gėrimo kultūra, tad laisvu laiku pagal galimybes galėsite tradicinėje Vienos kavinėje išgerti kavos ir paragauti austriško štrudelio. Jeigu bus galimybė – aplankysime ir Vienos operos teatrą. Užsuksime pasigrožėti įspūdingu Šionbruno rūmų parku.. Po ekskursijos laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje .

3 diena. Po pusryčių vykstame į Vachau slėnį Austrijoje. Vachau slėnis nusidriekia apie 30 km tarp Melko ir Kremso miestų.Dunojus čia sriauniu slėniu teka Dunojus. Kalvoti Vachau slėnio krantai apaugę miškais, kai kurias viršūnes karūnuoja pilys o link upės terasomis nusileidžia vynuogynai. Geriausia Vachau slėnį apžiūrėti vasarą plaukiant laivu Dunojaus upe. Atvažiuojame į Kremsą, kuris yra stovi ant Dunojaus ir Kremso upių santakos. Miestas senas ir įspūdingas. Įspūdį palieka gamtovaizdis ir architektūra. Apie 10 val leidžiamės į įspūdingą kelionę laivu*. Dunojaus upe iki Melko. Plaukdami gėrėsimės Dunojaus slėnyje esančiais miesteliais, vynuogynais, pilaitėmis. Atplaukiame į Melką. Melkas yra Žemutinės Austrijos žemėje. Kadaise šioje vaizdingoje vietoje buvo karaliaus Leopoldo II rūmai, kurie 11 a. buvo padovanoti vienuolynui. Apie 14 val. aplankome įspūdingąjį Melko vienuolyną*. Nakvynė viešbutyje Brno.
4 diena. Pusryčiai. Tęsiame kelionę į Lietuvą per Čekiją, Lenkiją. Po vidurnakčio grįžtame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė komfortabiliu  autobusu.
 • Kelionės vadovas, ekskursinė programa.
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS KELIONĖJE APIE 70EUR 

Pastaba.

  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
  • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
  • Turizmo paslaugų teikimo sutarties sąlygos – https://www.alvaturas.lt/bendros-taisykles/
  • Papildoma informacija – https://www.alvaturas.lt/informacija/