Austrija. Žavingasis Vachau Slėnis -kelionė laivu Dunojaus upe – Viena (rugpjūtis)

Kelionė į Vachau slėnį Austrijoje, kur grožėsitės Dunojaus pakrantėmis, plaukdami laivu Dunojaus upe klausysitės Štrauso melodijų ir grožėsitės vynuogynais, mažais miesteliais. Aplankysite Melko vienuolyną. Pasivaikščiosite po imperatoriškąją Vieną.
Kruizas Dunojaus upe - Melkas - Viena (su 1 nakvyne Vienoje)
12 rugpjūčio - 15 rugpjūčio
349 €
349 €
Kaina asmeniui
Austrija. Žavingasis Vachau Slėnis - kelionė laivu Dunojaus upe – Viena 2023.08.12-2023.08.15
kelionės trukmė 4d /3n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose / trviviečiuose kambariuose su pusryčiais

00:30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės)
00:45 val Gargždai, autobusų stotis
01:10val Trevena degalinė autostradoje
02:00val Kryžkalnis, Orlen degalinė
03:50val Kaunas, Circle degalinė (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas)

 1 diena.  Kelionė Lietuva-Lenkija-Čekija. Atvykstame į Brno – antrą, pagal dydį Čekijos miestą. Brno centras išsidėstęs tarp dviejų kalvų. Ant vienos iš jų –Šv.Petro ir Povilo katedra, ant kitos –Špilberko tvirtovė. Vakarinė ekskursija po Brno senamiestį pėsčiomis: Laisvės alkštė, Petro ir Povilo katedra, Senoji ir Naujoji miesto Rotušės. Nakvynė viešbutyje Brno.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Vachau slėnį Austrijoje .Vachau slėnis nusidriekia apie 30 km tarp Melko ir Kremso miestų.Dunojus čia sriauniu slėniu teka Dunojus. Kalvoti Vachau slėnio krantai apaugę miškais ,kai kurias viršūnes karūnuoja pilys o link upės terasomis nusileidžia vynuogynai. Geriausia Vachau slėnį apžiūrėti vasarą plaukiant laivu Dunojaus upe. Atvažiuojame į Kremsą, kuris yra stovi ant Dunojaus ir Kremso upių santakos. Miestas senas ir įspūdingas. Įspūdį palieka gamtovaizdis ir architektūra. Apie 10 val leidžiamės į įspūdingą kelionę laivu*. Dunojaus upe iki Melko. Plaukdami gėrėsimės Dunojaus slėnyje esančiais miesteliais, vynuogynais, pilaitėmis.

Atplaukiame į Melką. Melkas yra Žemutinės Austrijos žemėje. Kadaise šioje vaizdingoje vietoje buvo karaliaus Leopoldo II rūmai, kurie 11 a. buvo padovanoti vienuolynui. Apie 14 val. aplankome Melko vienuolyną* (vietinis gidas anglų/vokiečių kalba). Nakvynė viešbutyje Vienoje.

3 diena. Po pusryčių  vykstame į žavingosios Vienos centrą, kur vaikščiodami vingiuojančiomis senamiesčio gatvėmis su vietine gide susipažinsime su Austrijos sostinės istorija, praeisime pro Šv.Stepono katedrą, Vienos operą, Habsburgų rūmų kompleksą pasakojantį beveik šešių šimtų metų trukusią Austrijos-Vengrijos imperijos istoriją, grožėsimės kvepiančiais gėlių žiedais, vilios savo kvapais šviežūs kepiniai … Romantika, idilė, ramybė su elegantišku aristokratijos prieskoniu – visa tai atrasime Austrijos sostinėje Vienoje. Ne tik Vienos senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO, bet ir Vienos kavos gėrimo kultūra, tad laisvu laiku pagal galimybes galėsite tradicinėje Vienos kavinėje išgerti kavos ir paragauti austriško štrudelio. Užsuksime pasigrožėti įspūdingu Šionbruno rūmų parku.. Po ekskursijos laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Brno.
4 diena. Pusryčiai. Tęsiame kelionę į Lietuvą per Čekiją, Lenkiją. Po vidurnakčio grįžtame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė komfortabiliu 44-49 vietų autobusu.
  • Kelionės vadovas, ekskursinė programa.
  • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje Brno mieste.
  • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje Vienos centre.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS KELIONĖJE APIE 65 EUR ( plaukimas Dunojaus upe, ekskursija Melko vienuolyne, ausinukų nuoma)Rekomenduojame kelionėje turėti lenkiškų (PL 1 Eur -4,4 PLN. ) bei čekiškų pinigų (1 Eur – 25 CZK).

Pastaba.

  • Lankomų objektų, paslaugų skaičius gali keistis, gali kisti ir kainos.
  • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
  • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
  • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.