Apsipirkti ir pramogauti į Suvalkus

Artėja didžiosios metų šventės, tad laikas pradėti joms ruoštis. Dovanomis ir vaišėmis galima pasirūpinti iš anksto ir pigiau! Kaimyninė Lenkija siūlo platų asortimentą rūbų, žaislų, namų apyvokos prekių bei maisto produktų PIGIAU, tad pasinaudokite proga. Po apsipirkimo maratono siūlome pasilepinti vandens parke.
Pramogos Suvalkuose
gruodžio 21
30 €
30 €
Kaina asmenui
Apsipirkti ir pramogauti į Suvalkus 2019.12.21
vienos dienos ekskursija

5val ryte išvykstame iš Klaipėdos. Atvykstame į Suvalkus. Suvalkuose bus galima apsilankyti vietiniame turguje, kuriame visada yra daržovių, šviežios mėsos, paukštienos, Piko bazę, kuriame gausu mėsos ir pieno produktų. Taip pat lankote „Biedronka“ bei „Kaufland“, taip pat miesto centre esančiame viename didžiausių Suvalkuose esančių prekybos centrų -,,Suwałki Plaza’’prekybos centre, kurioje Jūs galite nusipirkti drabužių, žaislų, avalynės, suvenyrų, dovanų. Esant galimybei ir pageidavimams užsuksime į OBI, kuri kiek panaši į mūsų „Senukus“. Važiuojant link namų – stabtėlesime Vynotekoje.
Pietaujame prekybos centre. Suvalkuose yra 13 prekybos centrų ir 2 turgūs.
Po apsipirkimo maratono gido lydimi susipažinsime su miesto istoriniais ir kultūriniais objektais. Praeisime Tado Kosciuškos gatve, kurioje yra daug klasicistinio stiliaus pastatų, Suvalkų Rotušė, Šv. Aleksandro katedra. Katedros viduje yra Pranciškaus Smuglevičiaus tapyti paveikslai. Sustosime prie Popiežiaus Jono Pauliaus II paminklo. Paminklas pastatytas paminėti Jono Pauliaus II atvykimą į Suvalkus 1999 metais.
Pageidaujantys galės atsipalaiduoti ir pailsėti Suvalkų vandens parke*. Tai maudynės baseinuose, burbulinės vonios, saunų kompleksas. Jūsų laukia 2 valandų poilsis ir vandens pramogos.*

Į kelionės kainą įskaičiuota:
* Transportas;
* Kelionės vadovas, ekskursinė programa;

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:
Suvalkų vandens pramogų parkas 2 val. – 14 PLN. Pageidaujantys ilgiau lankytis pramogų parke – dienos bilietas – 26 PLN.