Aistringa Ryga – didžiausias Baltijos šalyse erotikos festivalis „EROTS 2020“ (N21) (iš Vilniaus, Alytaus, Kauno)

Nori pamatyti kitokią Rygą ir pasimėgauti karšta, ugninga, pritrenkiančia pramoga N21? Tuomet vasario 22-ąją nepraleisk didžiausio Baltijos šalyse erotikos festivalio „EROTS 2020“.
Aistringa Ryga - festivalis „EROTS 2020“ (N21) (iš Vilniaus, Alytaus, Kauno)
22 vasario
30 €
30 €
Kaina asmenui
Aistringa Ryga – didžiausias Baltijos šalyse erotikos festivalis „EROTS 2020“ (N21) (iš Vilniaus, Alytaus, Kauno)
vienos dienos ekskursija

Kelionės kaina 30 €/1 asm
Bilieto kaina į festivalį 17 € /1 asm

Nori pamatyti kitokią Rygą ir pasimėgauti karšta, ugninga, pritrenkiančia pramoga N21? Tuomet vasario 22-ąją nepraleisk didžiausio Baltijos šalyse erotikos festivalio „EROTS 2020“.

11val išvykimas iš Alytaus, Kauno, Vilniaus. Lietuvos Latvijos keliaus vykstame į Rygą.

Atvykus mūsų lauks pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi, senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga. Pasigrožėsime Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsime su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu. Laisvas laikas pavalgymui ar vyno taurei.

19val festivalio „EROTS 2020“ pradžia. Festivalio programa – itin spalvinga: kuo užsiimti, ką pamatyti ir kur sudalyvauti, ras kiekvienas. Bus galima ne tik pasmalsauti, pasidomėti naujovėmis erotikos pasaulyje, bet ir sudalyvauti šlapių marškinėlių konkurse ar įvairiuose žaidimuose, kuriuos inicijuos renginio vedėjai. Negana to, apsilankiusieji galės paganyti akis į įspūdingas, festivalyje pasirodysiančias burleskos šokėjas ar stebėti erotinius akrobatikos pasirodymus, kurie kiekvienais metais nepalieka abejingų ir būna festivalio vinis.  Festivalio svečiai galės aplankyti tatuiruočių, auskarų vėrimo ir masažo salonus, pažinčių klubus pagal skirtingus interesus, klausytis seksologų bei santykių psichologų paskaitų, festivalio metu lankytojams nemokamai bus teikiamos šių specialistų konsultacijos. Erotiniame festivalyje taip pat bus galima rasti erotinio apatinio trikotažo, įvairių meilės žaislų, masažo aliejų, intymios savijautos, filmų suaugusiems ir dar daugiau, kas gali paįvairinti Jūsų santykius!

Puikūs kūnai, striptizo šou tiek vyrams, tiek moterims, šou kiekvienam skoniui, svaiginantis vakarėlis ir viliojantys prizai!

22val paliekame festivalį ir puikiomis emocijomis vykstame link namų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Transportas
  • Kelionės vadovas
  • Kelionės organizavimas

Papildomos išlaidos:

  • Įėjimas į festivalį „Erots 2020“ – 17Eur

Pasiteiravimui apie kelionę:

Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.

Dalia tel.: +370 687 21623  el paštu:  dalia@alvaturas.

Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba keliones@alvaturas.lt