Adršpachų uolų miestas – žavingoji Praha (kolektyvams)

Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

1 diena. Kelionė Lietuva- Lenkija. Nakvynė viešbutyje Lenkijos- Čekijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Adršpachų kalnų draustinį. Tai vienas unikaliausių Čekijos gamtos kampelių. Pamatome įspūdingas, į dangų šokančias sienas, kurios stebina ir forma, ir spalva, ir nuotaika. Lyg iš pasakos: čia sustojo smiltainio uolomis virtę nykštukai, įsimylėjėliai, lokiai, indėnai, dievai.. Tarsi didelis dingęs pasaulis! Siauri tarpekliai tarp uolų beveik nemato saulės šviesos.. Gyvybe čiurlena tik į paviršių prasimušę šaltiniai. Tarp uolų krenta Mažasis ir Didysis kriokliai. Įdomu, kad šis uolų „miestas“ viešai atidarytas tik nuo XVIII a. vid., nors jis čia skaičiuoja tūkstantmečius. Žemėlapyje uolos atsidūrė tik 1789m. Pasivaikščiosime specialiai turistams įrengtu taku, kurio ilgis apie 3,5 km. Pagal galimybę, vietinė atrakcija- pasiplaukiojimas ežeru.* Gamtos grožis, uolos, vanduo- niekada negali pabosti, niekada negali atsižiūrėti…
Vykstame į Prahą. Ekskursija po žavingąjį Prahos senamiestį, kurios metu pamatysite trečiąjį pagal senumą astronominį laikrodį. Kas valandą (nuo 8:00 iki 20:00) čia pasirodo apaštalų figūros bei kitos judančios skulptūros. Po ekskursijos laisvas laikas pasigrožėti Prahos senamiesčiu. Pageidaujantys galės pasiplaukioti Vltavos upe , pasigrožėti naktinės Prahos panorama ir pavakarieniauti*. Esant galimybei – vakare lankoma Križikovo fontanai. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

3 diena. Pusryčiai. Tęsiame ekskursiją pėsčiomis po sostinę Prahą. Prahos Hradas* (pilis)– Čekijos sostinės simbolis ir svarbiausias Prahos istorijos liudininkas. Prezidentūra, Hrado kiemai, didingoji Šv. Vito katedra,* kurios požemiai tapo Čekijos karalių mauzoliejumi, Karalių rūmai*, karališkieji sodai, Šv. Jurgio bazilika– viena iš seniausių Prahos romaninių bažnyčių, Auksinė gatvelė* menanti Franco Kafkos laikus, karališkieji laiptai, paminklas Karoliui IV, rotušės aikštė, senoji rotušė su žymiuoju astronominiu laikrodžiu, paminklas J. Husui, Vaclovo aikštė– prekybinis miesto centras. . Pamatysime įspūdingąjį Karolio tiltą – vieną iš Prahos miesto simbolių. Sklando legenda, kad 14 a. statant didingąjį tiltą į skiedinį buvo įmaišoma kiaušinių – kad šis tiltas tvirtesnis būtų.  Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją – Lietuvą. Labai vėlai vakare (vidurnaktį) grįžtame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
*Patogus 44 – 49v. turistinės klasės autobusas;
*Kelionės vadovo paslaugos– ekskursinė programa;
*Nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
*Kelionės organizavimas

Papildomos išlaidos kelionėje apie 40eur

 

Pastaba. Objektų skaičius, lankymo eiliškumas, kainos gali keistis. Lydintis kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir kituose mokamuose objektuose neveda.

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]