Kalėdų dvasia Rygoje – P. Čaikovskio baletas „Spragtukas“ (gruodis)

Kalėdų dvasia Rygoje - P. Čaikovskio baletas "Spragtukas"
18 gruodžio
40 €
40 €
Kaina asmeniui
Kalėdų dvasia Rygoje - P. Čaikovskio baletas "Spragtukas"
Kelionės kaina 40eur Bilietas į baletą 12eur (mokėti papildomai banko pavedimu į Alvaturo sąskaitą)

Bilietas į baletą 12eur

7val išvykimas iš Klaipėdos (pro Kretinga, Plungę, Telšius, Šiaulius)

Atkeliaujame į Latvijos širdį -šventišką, kalėdišką Rygą. Ryga didžiausias Baltijos šalių miestas, didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau kalėdiniu laikotarpiu ji atskleidžia visą savo žavesį.

12val operos ir baleto teatre stebėsime P. Čaikovskio baletą „Spragtukas“.
2-jų veiksmų baletas kupinas paslapties ir stebuklų,poezijos ir grožio baletas , nuostabių svajonių , išsipildančių tik šv.Kalėdų naktį šalia žaliaskarės eglės .Baletas pastatytas pagal E.T.V. Hofmano pasaką”Spragtukas ir pelių karalius” Muziką baletui sukūrė P.Čaikovskis.
Šis spektaklis ir vaikams ir suaugusiems. Jokio vaikiško primityvumo jame nėra. Tai juk pasaka apie pirmąją meilę, apie tai, kaip tos, atėjusios iš pasakos meilės paveikta, mergaitė išauga.
Kur gali slypėti didesnė išmintis, jeigu ne pasakoje, o jei dar girdime pasakišką didingo kūrėjo muziką -gilesnio poveikio sunku ir belaukti..

Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą -Vecrygą. Ekskursijos -pasivaikščiojimo metu susipažinsime su prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi, Rygos katedra išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje vargonų skambesiu, šimtmecius menančia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais, Juodagalvių pirklių gildija, kalėdine egle, kaledine muge (jeigu nepasikeis planai dėl Covid situacijos). Pamatysime ir kitus pastatus liudijančius miesto istoriją, gynybinės sienos likučius su Parako bokštu. Nueisime “Kalėdinių eglučių keliu”. Sužinosime kodėl iki šiol dėl kalėdinės eglutės nesutaria latviai ir estai.

Puikių įspūdžių kupini keliaujame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu,
Kelionės vadovo-gido paslaugos,
kelionės programos rengimas ir derinimas.

Bilietai į baletą 12eur (bilietų skaičius ribotas)

Pasiteiravimui apie kelionę:

  •  Ieva  tel.: +370 674 00484  el paštu:   ieva@alvaturas.lt
  • Laima tel.: +370 686 26261 el paštu:  alvaturas@gmail.com arba info@alvaturas.lt