Ekstremalūs nuotykiai ir pramogos Anykščių krašte (kolektyvams)

Kelios datos

Tai yra preliminari kelionės programa, kuri vėliau derinama su kolektyvu. Kolektyvai gali rinktis jiems tinkančias datas. Dėl kainų kreiptis el.paštu arba telefonu.

Vykstame link Anykščių į safarį parką*. Aptvertame 50 hektarų kalvų, miškelių, pelkių parke rasite daugiau nei 200 gyvūnų – čia laisvai ganosi zebrai, danieliai, juodieji afrikos stručiai, Highland raguočiai, lamos, alpakos, muflonai, asiliukai, velso poniai, kupranugariai, buivolai. Kviečiame pažvelgti į gyvūnų pasaulį iš arti ir be jokių gardų, lyg jie būtų laisvėje.

Sėskite į vieną iš aštuonių safari parko Defender ir Pajero visureigių ir visai valandai leiskitės į nepamirštamą safari nuotykį.

Antras mūsų sustojimas – „Dainuvos Nuotykių Slėnis“, kuris yra įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto.

Tai geriausia vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Kiekvienas lankytojas, nesvarbu koks jo amžius ar fizinis pasirengimas, čia išsirinks sau tinkamą trasą. Parke yra 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kuriuos įrengtos iki 13 metrų aukščio, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo poreikius. Laisvės ir polėkio malonumą pajusite išbandę „Skrydį per Šventąją“ kurio bendras ilgis net virš 300 metrų. Jei dar turėsite jėgų, galėsite išbandyti 9 metrų aukščio kibių sieną. Ekstremaliausiems esame įrengę „Big Swing” supynes iš 13 metrų aukščio su 2–3 metrų laisvu kritimu.

Jums bus išduota profesionali alpinizmo įranga, kvalifikuoti instruktoriai jus apmokys, kad parke jaustumėtės saugūs, patirtumėte nepakartojamų įspūdžių ir pojūčių.

Po ekstremalių nuotykių, laikas atsipalaidavimui, tad paskutinis mūsų sustojimas – Rubikių ežero pakrantė, kur įspūdingoje vietoje lauks puiki degustacija-edukacija „Vyno ežeras“. Keliaudami plaustu per Rubikių ežerą, grožimės išskirtiniu kraštovaizdžiu, kalbame nacionalinės Vyn*darystės temomis ir somelje pasiūlymu degustuojame atrinktus vynus iš Gintaro Sino, Memel Wine, Roksala, Anykščių ir kt. mažųjų vyninių, užkandžiaujame.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Transportas – patogus turistinės klasės 20 vietų autobusas;

*Kelionės vadovas;

*Kelionės organizavimo paslauga

Papildomos išlaidos kelionėje:

Vyno ežeras – 20Eur

Safari parkas –  90eur už 7vietį džipą

https://www.nuotykiuslenis.lt/kainos/