Baltosios Naktys Sankt Peterburge (su el.viza)

Sankt Peterburgas – baltųjų naktų miestas, dieną ir naktį šviesu, miestas pripildytas romantiškos dvasios. Miesto ritmą reguliuoja baltosios naktys… Sankt Peterburgas – tai kultūrinis Rusijos centras, įkurtas caro Petro I. Sankt Peterburgas garsus savo architektūra, parkais, fontanais, muziejais, kylančiais tiltais … Vien ko verti Peterhofas, Ermitažas … Sankt Peterburgas – baltųjų naktų miestas, dieną ir naktį šviesu ir miestas pripildytas romantiškos dvasios. Miesto ritmą reguliuoja baltosios naktys… Baltosios naktys Sankt Peterburge tęsiasi pusantro mėnesio. Miestas, UNESCO duomenimis, įtrauktas į patraukliausių turistams pasaulio miestų dešimtuką. Nevos krantinė Sankt Peterburge primena Paryžių, kanalai ir upės – Amsterdamą, parkai -Prahą.
Baltosios naktys Sankt Peterburge
birželio 23 - birželio 28
309 €

2020.06.23 - 2020.06.28 d

309 €
Kaina asmenui
Baltosios Naktys Sankt Peterburge (su el.viza) 2020.06.23 - 2020.06.28 d
kelionės trukmė 6d/5n Kelionės kaina 1 asmeniui gyvenant dviviečiuose kambariuose su pusryčiais

kelionės data : 2020.06.23 – 2020.06.28 d (6d /5 n)
Kelionės kaina : 309 € (gyvenant dviviečiame  kambaryje).

1 diena.

Kelionė Lietuva–Latvija–Estija–Rusija (412 km). Pirmas sustojimas – Rusijos senasis Pskovas. Pskovas įsikūręs ant Velikajos upės kranto. Tai – vienas seniausių Rusijos miestų, senovės sergėtojų. Pskovas net 33 metus buvo valdomas lietuvių kunigaikščio Daumanto. Jo garbei Pskovo kremlius vadinamas “Dovmontov grad” (Daumanto miestas), o pats Daumantas buvo kanonizuotas į šventuosius. Pskove apžvalginė ekskursija: apžiūrime kremlių* su Šv. Trejybės soboru, centrinę miesto dalį su gausybe pravoslaviškų cerkvių, pirklių palatų, paminklais kunigaikštienei Olgai, monumentą A. Nevskiui. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena.

Ankstyvi pusryčiai. Vykstame į Sankt Peterburgą (290 km). Sankt Peterburgas – vienas gražiausių pasaulio miestų (anksčiau – Leningradas, Peterburgas, Petrogradas, prieškario Lietuvoje – Petrapilis). Miestas pastatytas ant 42 salų, kurias jungia 400 nuostabaus grožio tiltų. Tai – antras pagal dydį miestas Rusijoje ir ketvirtas Europoje. Sankt Peterburgas 100 metų buvo Rusijos sostinė. Šį miestą įkūrė garsiausias Rusijos caras, vėliau imperatorius Petras I.

Pažintį su miestu pradėsime nuo apžvalginės ekskursijos su vietiniu gidu*. Aplankome vieną gražiausių pastatų į rytus nuo Vatikano – Isakijaus soborą*. Tai – didžiausia šventykla su nuostabiomis freskomis, vitražais, unikaliomis durimis ir mozaikomis. Nuo soboro viršaus galėsime pasigrožėti Piterio panorama. Aplankome Petropavkovsko tvirtovę su soboru*, kur ilsisi Rusijos valdovų palaikai. Laisvas laikas Nevos prospekte. Vakare plaukimas laivu* Nevos upe ir kanalais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.

Ankstyvi pusryčiai. Lankome Jusupovo rūmus* – vieną iš kunigaikščių Jusupovų šeimos rezidencijų , kurie stebina savo puošnumu ir prabanga. Rūmuose buvo nužudytas G. Rasputinas.

Po to – ekskursija į Peterhofą (carų užmiesčio rezidencija). Pakeliui pravažiuojame Strelnią (prezidento Putino vasaros rezidencija, Kongresų rūmi). Peterhofe* susipažįstame su įmperatoriškų pastatų ansambliu, apsuptu įspūdingų parkų, sodų ir auksu padabintų fontanų kompozicijų.

Grįžtame į miestą, lankome “Spas na krovi” cerkvę (Kristaus Prisikėlimo), kuri pastatyta Rusijos imperatoriaus Aleksandro II žūties vietoje. Dėl to šventykla taip ir pavadinta. Tai – nepaprasto grožio pasaulinės reikšmės istorijos ir dailės paminklas. Vidaus interjere vyrauja itališkas marmuras, Rusijos akmenys, brondza, sidabras ir daugiau kaip 7000 kv.m. mozaikos – iš viso 308 mozaikiniai paveikslai.

Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.

Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į Pavlovską – dar vieną Rusijos carų vasaros rezidenciją. Pavlovskas, kaip rodo jo pavadinimas, buvo pastatytas imperatoriui Pauliui I. Tai buvo dovana Pavelui ir jo žmonai iš jo motinos imperatorės Kotrynos Didžiosios (18 a.).

Po to – išvyka į Puškino miestą (Carskoe selo), aplankome Jekaterinos rūmus* su garsiuoju “Gintaro kambariu”*. Tai – įspūdingi 18 a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų.

Pagal galimybę, aplankome legendinį kreiserį “Aurora”, kuris 1917.11.07 iššovė į Žiemos rūmų pusę, tuo pradėdamas naują politinę erą ne tik Rusijoje , bet ir pasaulyje . Nakvynė viešbutyje.

5 diena.

Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Sankt Peterburgu. Vykstame į Ermitažą*. Italų architekto B. Rastrelio suprojektuoti 535 kambarių Žiemos rūmai, kuriuose telpa apie 3 mln. pasaulio meno šedevrų. Pamatysime Leonardo da Vinčio, Ticiano, Rembranto ir kt. garsių menininkų kūrinius, antikinių skulptūrų kolekcijas. Norint apžiūrėti visą ermitažą, ties eksponatu sustojant po 5 min., muziejuje praleidžiant po 5 d. per savaitę po 8 val., reikėtų net 10 metų.

Po pietų lankome Kunskamerą*. Muziejaus įkūrėjas pats Petras I, tai buvo pirmas muziejus Rusijoje. Laivas laikas suvenyrams. Nakvynė viešbutyje.

6 diena.

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Lietuvą. Vakare sugrįžtame į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

*5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

*Kelionės vadovo paslauga;

*Kelionės organizavimas, dokumentų kelionei sutvarkymas.

Papildomos išlaidos :

Į  kelionės kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (5 EUR, virš 65m – 9EUR)

PRIVALOMAS VYKSTANT Į SANK PETERBURGĄ
El. vizos forminimas 5Eur (galite pildyti patys nemokamai http://electronic-visa.kdmid.ru/klgd_home.html) El.vizoms forminti reikia paso kopijų, skaitmeninės dokumentinės nuotraukos (3.5×4,5, 70proc veido, spalvota, baltame fone) bei kitų duomenų.

Lankomų objektų, vietinių gidų paslaugos apie 95Eur

 Pastabos:
Keliaujantiems į Sankt Peterburgą viza nereikalinga, tačiau reikalingas leidimas-el.viza ir PASAS galiojantis ne mažiau 6mėn nuo kelionės pabaigos (asmens tapatybės kortelė negalioja);
Vykstant beviziu rėžimu, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza.
Kelionių organizatorius už pasienio tarnybos darbą neatsako..
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Vietinis gidas– rusų kalba;
Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;