Šiaurės Italijos romantika – kerintys ežerai (9d)

Krištolo skaidrumo ežerai su įspūdingomis pakrantėmis, prabangios vilos, jaukūs miesteliai, graži architektūra - visa tai Šiaurės Italijoje!
24 birželio - 2 liepos
799 €
799 €
Kaina asmeniui
Šiaurės Italijos romantika – kerintys ežerai (9d)
kaina apsistojant dviviečiuose, triviečiuose (dvivietis su pristatoma lova) kambariuose. Priemoka už vienvietį kambarį - 120Eur

1 diena. 00:30val išvykstame iš  Klaipėdos (Pro Gargždus, Kryžkalnį, Kauną). Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykstame į Moravijos sostinę – Brno miestą iškilusį ant  dviejų kalvų , kurį puošia gotikinės Šv.Jokūbo, Šv.Petro ir Povilo  bažnyčios, senoji ir naujoji rotušės, žavios miesto aikštės. Prie senosios Rotušės saugomi du legendiniai Brno miesto simboliai: drakonas ir vežimo ratas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena.  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Austriją. Atvykimas į Štirijos sostinę – Gracą, įsikūrusį abipus Mur upės. Ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas – buvusi tvirtovė, dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė, imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Arsenalas, Landhauzas – dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, Pilies kalnas – buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Išvykimas iš Graco.  Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame prie didžiausio Italijoje Gardos ežero.  Keliaujame  ežero pakrantėmis ir žavimės nepaprasto grožio gamta ir mažais miestukais, kuriuos puošia jaukūs uostai, nedidelės pilys, siauros gatvelės. Apsilankome  nuostabiame Riva del Garda kurortiniame miestelyje, dar vadinamame „Gardos perlu”, dėl nuostabios ežero bei jį supančių uolėtų krantų ir kalnų panoramos. Trumpa pažintis su senamiesčiu: XIII a. Torre Apponale laikrodžio bokštas, viduramžius menanti Rocca tvirtovė. Laivu plaukiame į Malčezine miestelį, kurio pagrindinis akcentas – XIII a. pastatyta Skaligero pilis, kurios varpinėje vis dar skamba 600 metų senumo bokšto varpas. Praplaukiame gražiausią šiaurinės pakrantės miestelį – Limone Sul Garda. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys keltuvu pasikelia į Monte Baldo kalną*(2218 m), dar vadinamą „Europos sodu“, nuo kurio atsiveria įspūdinga Gardos ežero pakrančių  panorama, aplanko pilį* arba išsimaudo ežere. Atvykstame į viešbutį Gardos ežero apylinkėse.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Mantują. Šis nepakartojamas Italijos miestas išsidėstęs Po slėnyje, iš trijų pusių apsuptas Superiore, Mezza ir Inferiore ežerų, turistus sužavi UNESCO saugomu senamiesčiu.  Jau nuo XIV a. Mantują valdė Gonzagų giminė,  kurie buvo dideli meno mecenatai. Jų dėka iki šių dienų galime rasti žymių menininkų ir architektų, tokių kaip Leone Battiso, Paulo Rubenso, Donatelo,  atspindžius miesto architektūroje. Pažintis su senamiesčiu: Pallazzo Ducale, Palazzo Te, Šv. Andrejaus bazilika, Katedra. Laisvas laikas. Vykstame į vieną unikaliausių Pasaulio parkų – Sigurta*. Sigurta parkas yra  Valeggio  sul Mincio  miestelyje ,mažiau nei 10 km nuo  Gardos  ežero , 8km nuo Paschiera  del Garda  Šis parkas buvo pradėtas formuoti dar XVII a., šiuo metu užimantis 600,000 kvadratinių metrų teritoriją. Lankytojus sužavi augalų  ir žydinčių gėlių gausa, net 1 km ilgio rožių alėja, labirintas, vandens sodas ir parko simbolis – milžiniškas 400 metų senumo ąžuolas, kurio kamieno skersmuo siekia 6 metrus. Vakarop apsilankymas  „Gardos terminiame parke*“. Tai žymus terminių baseinų parkas,  kuriame galima net tik pasimaudyti 5000 kvadratinių metrų terminiame baseine su masažinėmis srovėmis ir fontanais, bet ir pasigėrėti architektūriniais statiniais,  tokiais kaip Villa dei Cedri, Villa Moscardo ir visą parko teritoriją puošiančiomis skulptūromis.  Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui. Vykstame į Sirmione. Gardos ežero pusiasalyje įsikūręs nuostabaus grožio miestelis su gausybe siaurų gatvelių bei skverų, garsėjantis ištaigingomis priemiesčio vilomis. Miestelio akcentas – žavi viduramžių pilis* bei antikinis miesto muziejus. Laisvas laikas, kurio metu pageidaujantys kateriais* pasiplaukioja  ežere, besigrožint įspūdingomis garsenybių vilomis arba pasimaudo. Vykstame į kitą žavų Gardos ežero pakrantėje įsikūrusį Bardolino miestelį, garsėjantį čia gaminamais vynais. Apsilankymas vynų muziejuje* ir vyno degustacija*. Galima aplankyti ir aliejaus muziejų , įsigyti aliejaus gaminių.  Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Išvyka prie Madžorės ir Komo ežerų. Atvykimas į Strezą, kur norintys gali pailsėti prie  Madžorės ežero arba plaukti laivu* į Isolla Bella salą – rūmus*. Tai vienas lankomiausių Šiaurės Italijos objektų. Visą salos teritoriją užima nuostabaus grožio rūmai su itališko tipo parku, kurį puošia daugybė skulptūrų. Vykstame prie Komo ežero, kuris yra  trečias pagal dydį Italijoje. Nuo romėnų laikų pamėgtas aristokratų, nuostabaus grožio ežeras ir šiandien vilioja turistus iš viso pasaulio. Trumpas apsilankymas viename prabangiausių Italijos miestų – Kome, kur prabangias vilas turi tokios įžymybės, kaip Madona, S. Stalonė ir kt. Vakare grįžimas į viešbutį.  Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai.  Vykstame į Veroną. Turistus žavi Veronos senamiestis – siauros tiesios gatvės, viduramžiais susiformavusios aikštės, puoštos kolonomis ir fontanais. I a. pastatytas Arenos amfiteatras, buvęs antikinis forumas – Erbės aikštė, Šv. Morkaus kolona, Sinjorijos aikštė, Džiuljetos namas ir kt. Vykstame į  seną universitetinį miestą – Paduvą, žymią dailės ir architektūros paminklais. Pažintis su senamiesčiu: miesto įžymybė – didinga šv. Paduviečio bazilika, pastatyta  XII – XIV a., universitetas ir šalia jo įsikūrę Radžionės rūmai*, Fruto aikštė.  Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Italiją į Udinę. Udinė miestas šiaurės rytų Italijoje, Alpių priekalnėse, istorinė Friulio regiono sostinė. Udinė pasižymi stebinančia ir įvairia architektūra Centrinėje miesto aikštėje – gotikos stiliaus Rotušė, Šv.Jono koplyčia, laikrodžio bokštas. Aikštėje galima apžiūrėti dvi 18 amžiaus statulas ir koloną su Šv.Morkaus liūtais, seniausią miesto bažnyčią-Šv.Mergelės Marijos katedrą. Greta aikštės, pakilus į 26m aukščio kalvą atsiveria nuostabi panorama. Kelionė per Italiją –Austriją. Nakvynė Brno.

9 diena. Pusryčiai. Kelionė į Lietuvą.

Į kelionę įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu turistinės klasės  autobusu,
 • 8 nakvynių viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose / triviečiuose kambariuose
 • kurorto rinkliava,
 • Kelionės vadovo – gido paslaugos,
 • ekskursinė programa.

 Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos  ~180Eur

Pastabos:

 • Lankomų objektų, paslaugų skaičius ir eiliškumas gali keistis, gali kisti ir kainos.
 • Vietos autobuse paskiriamos pagal pirkimo laiką. Jeigu tikrai pageidaujate pasirinkti vietą autobuse, taikomas papildomas 20 € mokestis.
 • Minimalus turistų skaičius kelionei autobusu organizuoti yra 36 turistai. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus, kelionių organizatorius įsipareigoja apie tai pranešti raštu likus ne mažiau kaip 7 kalendorinėms dienoms iki kelionės pradžios;
 • Informaciją apie tikslų išvykimo į keliones laiką ir vietą, likus 3-4 dienoms iki kelionės pradžios, atsiųsime nurodytu elektroniniu paštu arba trumpąja SMS žinute nurodytu telefono numeriu.
 • Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu). Standartiniame dviviečiame kambaryje gali būti viena dvigulė arba dvi atskiros lovos. Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi . Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais. Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje yra brangesnis, todėl jei pageidaujate gyventi vienviečiame kambaryje, turėsite mokėti prie kelionės kainos nurodytąpriemokąJei kelionę registuorjatės vienad ir nenorite mokėti vienviečio kambario priemokos, būsite apgyvendinti dviviečiame arba dviviečiame su pristatoma lova kambaryje kartu su kitais turistais. Jeigu nėra galimybės – kelionių organizatorius neįsipareigoja Jus apgyvendinti viename kambaryje su kitais turistais – šiuo atveju turėsite mokėti vienviečio kambario priemoką.
 • Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio ar vėlyvam atvykimui į viešbutį gali būti pateikiamas pusryčių paketas/ šalta vakarienė (jeigu tokia galimybė numatyta pagal konkretaus viešbučio taisykles).
 • PLATESNĖ INFORMACIJA