Dovanų kupono įsigijimo sąlygos

Pirkėjas informuojamas, kad:

 1. Dovanų kuponas (-ai) patvirtina Dovanų kupono (-ų) turėtojo teisę savo nuožiūra pasirinkti ir paimti paslaugų Dovanų kupone (-uose) nurodytai sumai. Dovanų kupono (-ų) turėtojai paslaugas gali išsirinkti įmonės svetainėje www.alvaturas.lt
 2. Dovanų kupono (-ų) turėtojas privalo:
  –   Perkant paslaugas  informuoti jį aptarnaujantį specialistą prieš atsiskaitant už paslaugas, kad Jis atsiskaitys Dovanų kuponu (-ais).
  –   Perkant paslaugas per svetainę dėl apmokėjimo reikia skambinti telefonu + 370 686 26261 (darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00 val.). Kitu laiku rašyti el. laišką info@alvaturas.lt. Laiškai atsakomi darbo dienomis 08:00-19:00, savaitgaliais 09:00-17:00. Švenčių dienomis nedirbame. Gavus laišką ne darbo metu negalime garantuoti, kad norimos užsakyti paslaugos kaina liks nepakitusi.
 3. Jei paslaugos(-ų), už kurią(-as) atsiskaitoma Dovanų kuponu, kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono nominali vertė, nurodyta ant Dovanų kupono, skirtumas negrąžinamas.
 4. Įsigyjant paslaugas, viršijančias sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais arba banko pavedimu.
 5. Kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo įsigijimo datos (jei nenurodyta kitaip). Pasibaigus dovanų kupono galiojimo terminui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.
 6. Dovanų kuponu galima atsiskaityti vieną kartą. Pateikus dovanų kuponą atsiskaityti už įsigyjamas paslaugas, dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
 7. Dovanų kuponus galite panaudoti atsiskaitydami už visas UAB „ALVATURAS” teikiamas turizmo paslaugas!
  Už dovanų kuponą NEGALIMA įsigyti kito dovanų kupono.
 8. Dovanų kupono turėtojui, atsiskaitančiam Dovanų kuponu (-ais), PVM sąskaita- faktūra neišrašoma.
 9. Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.
 10. Grąžinus paslaugą ar prekę pirktą už dovanų kuponą, klientui yra grąžinamas tokios pačios vertės dovanų kuponas, už kurį paslauga ar prekė buvo pirkta. Jei buvo padaryta priemoka, tada priemoka grąžinama klientui.

Kilus klausimams skambinti tel. (8 686) 26261 ARBA 867400484 (darbo dienomis nuo 9:00 iki 18:00 val.). Kitu laiku rašyti el. pašto laišką  info@alvaturas.lt.